Banki

Aplikacja Vitay Orlen - zarządzaj swoimi punktami i nagrodami

Autor Bartosz Antoniak
Bartosz Antoniak05.01.20247 min.
Aplikacja Vitay Orlen - zarządzaj swoimi punktami i nagrodami

Vitay Orlen Aplikacja to bardzo przydatne narzędzie dla wszystkich klientów sieci stacji paliw Orlen w Polsce. Dzięki niej można w prosty i wygodny sposób zarządzać zgromadzonymi punktami programu Vitay, sprawdzać swoje transakcje oraz wymieniać punkty na atrakcyjne nagrody.

Kluczowe wnioski:
 • Aplikacja pozwala śledzić liczbę zebranych punktów Vitay oraz przeglądać historię transakcji wykonanych na stacjach Orlen.
 • Umożliwia wygodną aktywację kuponów rabatowych na paliwo lub inne produkty.
 • Pozwala na dodawanie kart programu Vitay do konta w aplikacji, aby móc zbierać punkty za zakupy.
 • Ułatwia wymianę zebranych punktów na atrakcyjne nagrody - bilety do kina, vouchery zniżkowe itp.
 • Jest dostępna bezpłatnie na urządzenia z systemem Android i iOS.

Zbieraj punkty Vitay na stacjach Orlen

Sieć stacji paliw Orlen oferuje swoim klientom program lojalnościowy Vitay, w ramach którego można zbierać punkty na dedykowane konto. Robi się to podczas codziennych zakupów paliwa, artykułów spożywczych lub gastronomicznych na ponad 1800 stacjach Orlen w całej Polsce. Co więcej, punkty Vitay można również gromadzić płacąc kartą Masterpass lub BLIK.

Zebranie pierwszych 300 punktów pozwala aktywować Kartę Vitay, która umożliwia szybsze zbieranie punktów i daje dostęp do atrakcyjniejszych nagród. Natomiast przy większej liczbie punktów można wymienić je na vouchery rabatowe na paliwo, artykuły w Stop Cafe lub bilety do kina.

Jak działa program Vitay?

Aby zacząć korzystać z programu Vitay wystarczy pobrać dedykowaną aplikację na swój smartfon i zarejestrować się za pomocą numeru telefonu. Można również zarejestrować się bezpośrednio na stacji Orlen. Następnie przy każdej transakcji na kwotę 1 zł punkty będą automatycznie dodawane do konta.

Zebranymi punktami Vitay można w prosty sposób zarządzać właśnie za pomocą aplikacji. Pozwala ona na bieżąco śledzić liczbę punktów na koncie, a także historię dokonanych transakcji ze zdobytymi punktami.

Wymieniaj punkty na atrakcyjne nagrody

Największą zaletą programu Vitay są atrakcyjne nagrody, na które można wymienić zebrane punkty. Ich liczba potrzebna do wymiany na poszczególne vouchery zależy od aktualnej oferty i typu nagrody.

Wśród nagród znajdują się między innymi zniżki na paliwo, bilety do kina, vouchery rabatowe do wykorzystania w punktach Stop Cafe, na myjni czy autocentrum Orlen. Dostępne są również atrakcyjne gadżety, porcelana Lubiana czy wyjazdy turystyczne.

Rodzaj nagrody Liczba punktów
20 gr zniżki na litr paliwa 400
Bilet 2D do Cinema City 500
Zestaw gadżetów Vitay 900

Warto sprawdzać aplikację Vitay, gdzie pojawiają się nowe nagrody, ale tylko przez ograniczony czas. Dlatego punkty Vitay najlepiej na bieżąco wymieniać na interesujące nagrody.

Czytaj więcej: Przełom w T-Mobile: Klienci przenoszą się do innego banku - dowiedz się gdzie!

Sprawdź swoje transakcje i punkty

Aplikacja Vitay Orlen to nie tylko możliwość zbierania punktów za zakupy na stacjach. To również wygodny sposób, aby mieć podgląd ile punktów mamy aktualnie na koncie i śledzić historię dokonanych transakcji.

Dzięki temu z łatwością można sprawdzić ile i kiedy punktów Vitay otrzymaliśmy za tankowanie paliwa, zakup kawy w punkcie Stop Cafe czy zapłatę za płukanie szyb na myjni. Bardzo przydatna funkcja, szczególnie gdy z jakiś powodów punkty za dany zakup nie zostały naliczone.

Jak sprawdzić swoje punkty i transakcje Vitay?

Aby sprawdzić aktualny stan punktowy programu Vitay i historię transakcji wystarczy zalogować się do aplikacji na swoim smartfonie. Następnie w zakładce "Moje punkty" znajdują się wszystkie informacje - liczba zebranych punktów, szczegóły transakcji z danego dnia i punkty za każdą z nich.

Dzięki temu w kilka sekund jesteśmy w stanie zweryfikować czy punkty Vitay zostały prawidłowo naliczone. Jeśli zauważymy jakieś nieprawidłowości, możemy wtedy złożyć reklamację bezpośrednio w aplikacji i wyjaśnić sprawę.

Aktywuj kupon na zniżkę paliwa

Aplikacja Vitay Orlen - zarządzaj swoimi punktami i nagrodami
Zebrałeś już 400 punktów Vitay? Wymieniaj je od razu na kupon 20 gr zniżki na każdy litr paliwa!

Jedną z najpopularniejszych nagród w programie Vitay są właśnie zniżki na paliwo. Za 400 punktów możemy otrzymać kupon rabatowy o wartości 20 gr na każdy litr paliwa - benzyny, oleju napędowego czy LPG.

Aktywacja takiego kuponu jest banalnie prosta. Wystarczy wejść do aplikacji Vitay na swoim smartfonie, wybrać zakładkę "Wymieniaj punkty" a następnie opcję "Aktywuj kupon". Po potwierdzeniu, kupon rabatowy zostanie automatycznie przypisany do naszego konta klienta na 3 dni.

Należy jednak pamiętać, że kupon 20 gr zniżki obowiązuje tylko na maksymalnie 50 litrów paliwa. Oznacza to, że maksymalnie możemy zaoszczędzić 10 zł podczas tankowania.

Dodaj karty do konta Vitay

Aby szybciej zbierać punkty programu Vitay oraz mieć wygodny podgląd swoich transakcji i stanu konta, warto dodać karty płatnicze do aplikacji. Służy do tego prosty proces weryfikacji i aktywacji kart w zakładce "Moje karty".

W aplikacji Vitay Orlen możemy zarejestrować zarówno kartę Vitay otrzymaną po zebraniu 300 punktów, kartę płatniczą naszego banku (np. Visa czy MasterCard) oraz karty lojalnościowe partnerów (Moya, Rossmann, Eurocash).

Po dodaniu kart, punkty będą automatycznie naliczane za każdą płatność na stacjach Orlen. Natomiast historia takich transakcji wraz z liczbą otrzymanych punktów Vitay będzie od razu dostępna w aplikacji.

Jakie karty można dodać do konta Vitay?

 • Karta Vitay - należy ją aktywować po zebraniu 300 punktów
 • Standardowa karta płatnicza - kredytowa, debetowa lub prepaid
 • Karty partnerów - Moya, Rossmann, Eurocash itp.

Płać i zbieraj punkty Vitay

Codzienne zakupy na stacjach paliw Orlen to świetna okazja do zbierania punktów Vitay. Można je gromadzić nie tylko za tankowanie paliwa, ale również płacąc za płukanie szyb, mycie auta, zakup hot-doga, kawy czy nawet czasopisma.

Punkty naliczane są automatycznie za każdy wydany 1 zł brutto na stacji Orlen. Ich liczba widoczna jest na paragonie fiskalnym oraz w aplikacji Vitay po zeskanowaniu kodu QR z paragonu. Dzięki temu mamy pewność, że nasze punkty trafiły na konto.

Co istotne, punkty Vitay można również zbierać płacąc za pomocą BLIK-a (nawet 100% wartości transakcji) lub kartą Masterpass (1% wartości). Wystarczy tylko powiązać swoje konto bankowe lub kartę z programem lojalnościowym Vitay.

Podsumowanie

Aplikacja Vitay Orlen to bardzo przydatne narzędzie dla klientów sieci stacji paliw Orlen. Pozwala w wygodny i prosty sposób zarządzać zgromadzonymi punktami programu lojalnościowego, a także wymieniać je na atrakcyjne nagrody.

Korzystając z aplikacji Vitay Orlen można na bieżąco monitorować stan swoich punktów, a także historię transakcji, podczas których zostały zebrane. Ułatwia to kontrolowanie, czy punkty zostały prawidłowo naliczone.

Ponadto aplikacja umożliwia aktywowanie kuponów rabatowych na paliwo, które można odebrać w zamian za zgromadzone punkty Vitay. Wystarczy kilka kliknięć aby kupon trafił na nasze konto i można było skorzystać ze zniżki.

Aplikacja Vitay Orlen to obowiązkowe narzędzie dla każdego, kto tankuje na Orlenie i chce w prosty sposób zarabiać na tym punkty. Pozwoli to szybciej wymieniać je na atrakcyjne nagrody dostępne w programie.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Studia już nie są potrzebne? Czy to prawda?
 2. Przyszłość polskiej gospodarki: Kongres 3W o wodzie, wodór, węglu
 3. Niespodziewany Zwrot Akcji na Konferencji Adama Glapińskiego - Musisz to Zobaczyć
 4. Gdzie w Sejmie zdeponować broń palną według Brauna
 5. Opłaty i długość trasy z Wrocławia do Krakowa. Ile kosztuje przejazd autostradą?
Autor Bartosz Antoniak
Bartosz Antoniak

Jestem redaktorem bloga SEPA Polska. Na łamach naszego bloga staram się przybliżyć czytelnikom ideę jednolitego obszaru płatności w euro (SEPA), z której korzystają setki milionów obywateli i przedsiębiorstw w Europie. Dzielę się moją wiedzą na temat funkcjonowania systemu SEPA, wyjaśniam korzyści płynące z ujednolicenia standardów, procedur i infrastruktury płatniczej. Omawiam praktyczne aspekty dokonywania szybkich przelewów SEPA oraz rozliczania transakcji w euro. Zapraszam do lektury moich artykułów, w których w przystępny sposób wyjaśniam zawiłości systemu płatności SEPA. Liczę, że dzięki mojemu blogowi coraz więcej osób w Polsce pozna i doceni udogodnienia, jakie niesie ze sobą uczestnictwo w SEPA.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Citi Handlowy: jak skontaktować się z infolinią?
BankiCiti Handlowy: jak skontaktować się z infolinią?

Potrzebujesz skontaktować się z infolinią Citi Handlowy? Przeczytaj o dedykowanych numerach i godzinach działania infolinii citi handlowy dla klientów indywidualnych i firmowych. Dowiedz się, kto może dzwonić i jak skorzystać z alternatywnych metod kontaktu.

Moneyback w mBanku: zasady funkcjonowania promocji
BankiMoneyback w mBanku: zasady funkcjonowania promocji

Skorzystaj z programu MBank Moneyback - Jak Działa Promocja? I zyskaj do 20% zwrotu za zakupy w popularnych kategoriach jak żywność, paliwo czy restauracje. Sprawdź zasady działania akcji i zdobądź nawet 8400 zł oszczędności rocznie