homearrow-right
Bank ING Gliwice - godziny otwarcia, lokalizacja, usługi

Bank ING Gliwice - godziny otwarcia, lokalizacja, usługi

thumbnail
author-image

Bartosz Antoniak

15.09.2023 | 5 min.

Bank ING to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, oferująca szeroki wachlarz usług dla klientów indywidualnych i firm. Jednym z miast, w których ING posiada swoją placówkę jest Gliwice. Poniższy artykuł przybliży wszelkie najważniejsze informacje dotyczące banku ING w Gliwicach - jego lokalizacji, godzin otwarcia, oferty produktowej i usług oraz dostępnych kanałów bankowości.

Jakie są godziny otwarcia banku ING w Gliwicach?

Placówka banku ING w Gliwicach znajduje się przy ulicy Zwycięstwa 14 i jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. W soboty oddział pozostaje zamknięty. Przypominamy, że oprócz tradycyjnej wizyty w placówce, klienci ING mogą skorzystać z szerokiej gamy usług bankowych za pośrednictwem serwisu internetowego i aplikacji mobilnej Moje ING, dostępnych przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu.

Gdzie znajduje się oddział ING w Gliwicach?

Jedyny oddział banku ING w Gliwicach mieści się w samym centrum miasta, przy ulicy Zwycięstwa 14. Jest to główna ulica Gliwic, stanowiąca oś handlowo-usługową. Dokładna lokalizacja placówki sprawia, że jest ona łatwo dostępna zarówno dla klientów poruszających się komunikacją miejską, jak i samochodem. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. Dodatkowo, w okolicy jest dużo miejsc parkingowych.

Jakie usługi oferuje bank ING w Gliwicach?

Oferta produktowa i zakres usług ING w Gliwicach nie odbiega od standardowej oferty banku dostępnej w innych oddziałach w Polsce. Klienci indywidualni mogą skorzystać m.in. z kont osobistych, lokat, kredytów (gotówkowych, hipotecznych, konsolidacyjnych), kart debetowych i kredytowych. Firmy znajdą kompleksowe rozwiązania finansowe dedykowane przedsiębiorcom – konta, kredyty, finansowanie faktur i wierzytelności, terminale płatnicze i inne. Doradcy są do dyspozycji, by pomóc dobrać najkorzystniejsze produkty.

Kredyty hipoteczne w ING Gliwice - warunki i oferta

ING Bank Śląski udziela kredytów hipotecznych na zakup mieszkania, domu lub działki budowlanej. Oferta kredytów hipotecznych obejmuje finansowanie do 90% wartości nieruchomości. Okres kredytowania wynosi nawet 35 lat. Bank proponuje atrakcyjne warunki oprocentowania i brak ukrytych opłat. Kredyty hipoteczne można uzyskać zarówno w złotówkach, jak i w walutach obcych. Doradcy w gliwickim oddziale chętnie przedstawią ofertę i pomogą dobrać najkorzystniejszy wariant kredytu hipotecznego.

Konta osobiste i firmowe w ING Gliwice - porównanie ofert

W gliwickim oddziale ING dostępna jest pełna oferta rachunków osobistych i firmowych banku. Do kont osobistych należą: Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Premium. Różnią się one m.in. opłatami, dostępnymi usługami i sposobem obsługi. Firmy mogą wybrać m.in. Konto Firmowe Godne Polecenia lub Konto Firmowe Proste Zasady. Doradcy pomogą wybrać najlepszą opcję, dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Lokalizacja bankomatów i wpłatomatów ING w Gliwicach

Oprócz bankomatu zlokalizowanego przy samej placówce ING przy ul. Zwycięstwa 14, bank udostępnia swoim klientom sieć ponad 800 bankomatów w całym kraju. W Gliwicach znajduje się kilkanaście bankomatów ING, m.in. przy ul. Zygmunta Starego, Kozielskiej, Daszyńskiego i innych. Bankomaty umożliwiają m.in. wypłatę gotówki, sprawdzenie salda, wpłatę gotówki czy przelew na telefon. Lokalizacje wszystkich bankomatów i wpłatomatów ING można sprawdzić na stronie internetowej banku.

Obsługa klienta i doradztwo finansowe w ING Gliwice

Placówka ING Gliwice zapewnia kompleksową obsługę klientów indywidualnych i firm. Do dyspozycji oddanych jest kilkunastu doradców bankowych, gotowych służyć fachową poradą i pomocą w doborze najkorzystniejszych produktów finansowych. ING słynie z wysokiej jakości obsługi klienta. Priorytetem jest zrozumienie potrzeb klienta i zaproponowanie rozwiązań dopasowanych do jego sytuacji.

Bankowość internetowa i aplikacja mobilna ING - dostępność w Gliwicach

Mieszkańcy Gliwic, podobnie jak wszyscy klienci ING w Polsce, mają dostęp do nowoczesnej bankowości internetowej i mobilnej. Serwis Moje ING oraz aplikacja mobilna na smartfony i tablety umożliwiają całodobowe zarządzanie rachunkami i finansami. Możliwe jest m.in. dokonywanie przelewów, kontrolowanie historii operacji, zakładanie lokat, składanie wniosków kredytowych i wiele innych. To wygodna alternatywa dla wizyt w oddziale banku.

Podsumowanie

Bank ING w Gliwicach to nowoczesna placówka oferująca pełen wachlarz produktów i usług finansowych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Lokalizacja oddziału w centrum miasta zapewnia łatwy dostęp, a obsługa na najwyższym poziomie gwarantuje satysfakcję klientów. Oprócz tradycyjnych wizyt, klienci mogą korzystać z bankowości internetowej i mobilnej. ING to bank godny polecenia dla każdego mieszkańca Gliwic.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie znajduje się bank ING w Gliwicach?

Oddział banku ING w Gliwicach mieści się w centrum miasta, przy ulicy Zwycięstwa 14.

Jakie są godziny otwarcia ING Gliwice?

Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W soboty oddział jest zamknięty.

Jakie kredyty hipoteczne oferuje ING w Gliwicach?

Oferta obejmuje kredyty mieszkaniowe i konsolidacyjne w złotówkach i walutach obcych, z szerokim wyborem opcji spłaty.

Jak założyć konto w ING przez internet?

Konto można założyć wygodnie przez internet, na stronie www.ing.pl. Wystarczy kilka minut i dowód osobisty.

Jak skontaktować się telefonicznie z ING Gliwice?

Z oddziałem ING Gliwice można skontaktować się pod numerem telefonu 32 300 00 00.

shareUdostępnij
author
Bartosz Antoniak

Jestem redaktorem bloga SEPA Polska. Na łamach naszego bloga staram się przybliżyć czytelnikom ideę jednolitego obszaru płatności w euro (SEPA), z której korzystają setki milionów obywateli i przedsiębiorstw w Europie. Dzielę się moją wiedzą na temat funkcjonowania systemu SEPA, wyjaśniam korzyści płynące z ujednolicenia standardów, procedur i infrastruktury płatniczej. Omawiam praktyczne aspekty dokonywania szybkich przelewów SEPA oraz rozliczania transakcji w euro. Zapraszam do lektury moich artykułów, w których w przystępny sposób wyjaśniam zawiłości systemu płatności SEPA. Liczę, że dzięki mojemu blogowi coraz więcej osób w Polsce pozna i doceni udogodnienia, jakie niesie ze sobą uczestnictwo w SEPA.

Oceń artykuł
star-outline
star-outline
star-outline
star-outline
star-outline
Ocena: 0 Liczba głosów: 0