Banki

Bank Millennium w Poznaniu - godziny otwarcia, adresy oddziałów, mapa placówek

Autor Bartosz Antoniak
Bartosz Antoniak21.10.20233 min.
Bank Millennium w Poznaniu - godziny otwarcia, adresy oddziałów, mapa placówek

Bank Millennium jest jednym z największych banków działających w Polsce. Posiada szeroką sieć oddziałów i bankomatów w całym kraju, w tym również w Poznaniu. Poniżej znajdziesz praktyczne informacje na temat placówek Banku Millennium zlokalizowanych w Poznaniu.

Jakie są godziny otwarcia Banku Millennium w Poznaniu?

Oddziały Banku Millennium w Poznaniu są otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 17:00. Niektóre placówki posiadają także rozszerzone godziny obsługi klientów i są dostępne również w soboty. Dokładne informacje na temat godzin otwarcia konkretnego oddziału można sprawdzić na stronie internetowej banku w zakładce z wyszukiwaniem placówek lub dzwoniąc na infolinię.

Gdzie znajdę oddziały Banku Millennium w Poznaniu?

W Poznaniu znajduje się obecnie kilkanaście oddziałów Banku Millennium. Są one rozmieszczone w różnych dzielnicach miasta. Największa ich liczba skoncentrowana jest jednak w ścisłym centrum Poznania. Pełną listę oddziałów wraz z dokładnymi adresami i wizualizacją na mapie można znaleźć na stronie internetowej Banku Millennium.

Jak znaleźć najbliższą placówkę Banku Millennium w Poznaniu?

Bank Millennium w Poznaniu - godziny otwarcia, adresy oddziałów, mapa placówek

Aby w łatwy sposób odszukać najbliższy oddział Banku Millennium w Poznaniu, warto skorzystać z wyszukiwarki placówek dostępnej na stronie internetowej banku. Wystarczy wejść na www.bankmillennium.pl, kliknąć w zakładkę "Oddziały i bankomaty" a następnie wybrać opcję "Znajdź oddział". W wyszukiwarce można wpisać nazwę ulicy, kod pocztowy lub miejscowość. System automatycznie zaproponuje najbliższe placówki.

Adresy i mapa oddziałów Banku Millennium w Poznaniu

Oto adresy wybranych, największych oddziałów Banku Millennium w Poznaniu:

 • ul. Bukowska 156 CH King Cross Marcelin
 • ul. Święty Marcin 58/6
 • ul. Traugutta 15/17
 • ul. Małe Garbary 9
 • os. Bolesława Chrobrego 116
 • os. Przyjaźni 132C

Szczegółową mapę wszystkich oddziałów Banku Millennium w Poznaniu można znaleźć na stronie internetowej banku w zakładce "Znajdź nas". Mapa umożliwia łatwe zlokalizowanie najbliższej placówki.

Bank Millennium w Poznaniu - przegląd usług i produktów

Oddziały Banku Millennium w Poznaniu oferują pełen zakres usług bankowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. Do najważniejszych produktów można zaliczyć:

 • Konta osobiste (w tym Konto 360°, Konto Proste Zasady, Konto Standard)
 • Karty debetowe i kredytowe
 • Produkty oszczędnościowe i inwestycyjne
 • Kredyty gotówkowe, hipoteczne i firmowe
 • Ubezpieczenia
 • Bankowość internetowa i mobilna

Placówki oferują fachową obsługę oraz pomoc w doborze najkorzystniejszych produktów finansowych.

Kredyty hipoteczne w Banku Millennium w Poznaniu

Kredyty hipoteczne to jeden z flagowych produktów Banku Millennium. Oddziały w Poznaniu umożliwiają uzyskanie korzystnie oprocentowanego kredytu mieszkaniowego nawet do 90% wartości nieruchomości. Bank oferuje wiele wariantów spłaty, a także możliwość łączenia kredytu hipotecznego z innymi produktami (np. rachunkiem ROR).

Konta osobiste w Banku Millennium w Poznaniu

Bank Millennium w Poznaniu - godziny otwarcia, adresy oddziałów, mapa placówek

W ramach kont osobistych klienci indywidualni w Poznaniu mogą skorzystać m.in. z Konta 360° z oprocentowaniem nawet do 3% w skali roku lub z Konta Proste Zasady, które nie wymaga spełniania żadnych dodatkowych warunków. Do każdego konta można zamówić kartę debetową i korzystać z bankowości internetowej oraz mobilnej.

Jak skontaktować się z Bankiem Millennium w Poznaniu?

Klienci Banku Millennium w Poznaniu mają do dyspozycji następujące kanały kontaktu:

 • Infolinia - tel. 801 331 331 lub 22 598 40 41 (czynna całą dobę, 7 dni w tygodniu)
 • Czat na stronie internetowej
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Profile w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter)
 • Bezpośredni kontakt w oddziale

Dzięki różnorodnym kanałom łatwo można uzyskać pomoc pracowników banku i szybko rozwiązać wszelkie kwestie związane z produktami Banku Millennium.

Podsumowanie

Bank Millennium oferuje szeroką gamę nowoczesnych usług bankowych dla klientów indywidualnych i firm. Oddziały banku w Poznaniu zapewniają dostęp do kont osobistych, kart płatniczych, lokat, kredytów hipotecznych i gotówkowych oraz wielu innych produktów finansowych. Placówki mają dogodną lokalizację w różnych dzielnicach miasta. Dzięki temu klienci mogą korzystać z usług banku w pobliżu miejsca zamieszkania lub pracy. Bank Millennium stawia na wysoką jakość obsługi i nowoczesne kanały komunikacji, dzięki czemu codzienne finanse stają się proste i wygodne.

Najczęstsze pytania

Najbliższy oddział Banku Millennium można znaleźć korzystając z wyszukiwarki placówek na stronie www.bankmillennium.pl. Wystarczy wpisać ulicę lub kod pocztowy, aby zlokalizować najbliższą placówkę.

Do założenia konta osobistego potrzebny jest dowód osobisty. Dodatkowo, w przypadku niektórych rachunków wymagane jest zaświadczenie o zatrudnieniu lub inny dokument potwierdzający stałe dochody.

Saldo swojego konta można sprawdzić po zalogowaniu do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Dodatkowo, każda transakcja kartą jest potwierdzana SMS-em zawierającym informację o aktualnym saldzie.

Zazwyczaj decyzja kredytowa zapada w ciągu kilku-kilkunastu dni roboczych od złożenia kompletu dokumentów. W przypadku kredytów hipotecznych proces może zająć nieco dłużej, nawet do miesiąca.

Kontakt telefoniczny z Bankiem Millennium możliwy jest poprzez infolinię pod numerem 801 331 331 lub 22 598 40 31. Infolinia jest czynna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Dom Freddiego Mercury'ego na sprzedaż. Właścicielka oczekuje wysokiej sumy
 2. Polskie miasta gotowe na KPO i konkretne inwestycje
 3. Niespodziewany obrót na konferencji Glapińskiego – ogromna zmiana na horyzoncie
 4. Gdzie w Sejmie zdeponować broń palną według Brauna
 5. Opłaty i długość trasy z Wrocławia do Krakowa. Ile kosztuje przejazd autostradą?
Autor Bartosz Antoniak
Bartosz Antoniak

Jestem redaktorem bloga SEPA Polska. Na łamach naszego bloga staram się przybliżyć czytelnikom ideę jednolitego obszaru płatności w euro (SEPA), z której korzystają setki milionów obywateli i przedsiębiorstw w Europie. Dzielę się moją wiedzą na temat funkcjonowania systemu SEPA, wyjaśniam korzyści płynące z ujednolicenia standardów, procedur i infrastruktury płatniczej. Omawiam praktyczne aspekty dokonywania szybkich przelewów SEPA oraz rozliczania transakcji w euro. Zapraszam do lektury moich artykułów, w których w przystępny sposób wyjaśniam zawiłości systemu płatności SEPA. Liczę, że dzięki mojemu blogowi coraz więcej osób w Polsce pozna i doceni udogodnienia, jakie niesie ze sobą uczestnictwo w SEPA.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Citi Handlowy: jak skontaktować się z infolinią?
BankiCiti Handlowy: jak skontaktować się z infolinią?

Potrzebujesz skontaktować się z infolinią Citi Handlowy? Przeczytaj o dedykowanych numerach i godzinach działania infolinii citi handlowy dla klientów indywidualnych i firmowych. Dowiedz się, kto może dzwonić i jak skorzystać z alternatywnych metod kontaktu.

Moneyback w mBanku: zasady funkcjonowania promocji
BankiMoneyback w mBanku: zasady funkcjonowania promocji

Skorzystaj z programu MBank Moneyback - Jak Działa Promocja? I zyskaj do 20% zwrotu za zakupy w popularnych kategoriach jak żywność, paliwo czy restauracje. Sprawdź zasady działania akcji i zdobądź nawet 8400 zł oszczędności rocznie