News

Ekologiczny event na największą skalę! Jeden z najbardziej ekscytujących w Polsce

Autor Cecylia Rutkowska
Cecylia Rutkowska30.04.20243 min.
Ekologiczny event na największą skalę! Jeden z najbardziej ekscytujących w Polsce

Już wkrótce Warszawa stanie się gospodarzem jednego z największych ekologicznych wydarzeń roku - Międzynarodowego Szczytu Klimatycznego TOGETAIR. To cykliczne wydarzenie, które odbywa się raz do roku, zrzesza polskich i zagranicznych ekspertów w celu zbudowania platformy wymiany pomysłów i współpracy na rzecz ochrony środowiska. Organizatorzy, Fundacja Czyste Powietrze oraz Fundacja Pozytywnych Idei, zamierzają również wesprzeć ambitne, racjonalne ekonomicznie i społecznie inicjatywy polskiej polityki klimatycznej.

Główne tematy i prelegenci

Na tegorocznym ekologicznym wydarzeniu TOGETAIR 2024 nie zabraknie dyskusji na niezwykle ważkie tematy. Wśród nich znalazły się między innymi neutralność klimatyczna oraz bezpieczeństwo energetyczne. Nie będzie to jednak zwykła debata, a raczej forum wymiany poglądów i pomysłów czołowych ekspertów z Polski i zagranicy.

Organizatorzy największego ekologicznego wydarzenia roku zadbali o to, by zaprosić prelegentów o uznanym autorytecie i kompetencjach. Dzięki temu będziemy mieli szansę usłyszeć unikalne perspektywy i rozwiązania dotyczące kluczowych wyzwań stojących przed naszą planetą. To doskonała okazja, by dowiedzieć się, w jaki sposób możemy przyczynić się do ochrony środowiska.

Jednak TOGETAIR 2024 to nie tylko dyskusje ekspertów. Organizatorzy przygotowali również szereg innych atrakcji, które z pewnością przyciągną wszystkich zainteresowanych tematyką ekologicznego wydarzenia. Oto, co czeka nas w kolejnych dniach szczytu.

 • Wystąpienia kluczowych prelegentów (keynote)
 • Dynamiczne prezentacje (power speech)
 • Spotkania przy "okrągłych stołach"
 • Gorące krzesła z udziałem zaproszonych gości

Neutralność klimatyczna a bezpieczeństwo energetyczne

Neutralność klimatyczna to bez wątpienia jeden z najgorętszych tematów obecnych czasów. Dążenie do ograniczenia emisji gazów cieplarnianych i zrównoważonego rozwoju jest nie tylko kwestią ochrony środowiska, ale także zapewnienia stabilności gospodarczej i społecznej na przyszłość.

Nie można jednak zapominać o drugim kluczowym aspekcie – bezpieczeństwie energetycznym. Transformacja w kierunku zielonych źródeł energii musi być przeprowadzona w sposób rozważny i stopniowy, tak by nie doprowadzić do zakłóceń w dostawach prądu i ogrzewania dla obywateli.

Podczas ekologicznego wydarzenia TOGETAIR 2024 eksperci z całego świata będą dyskutować nad tym, jak pogodzić te dwa kluczowe cele. Możemy spodziewać się wielu ciekawych propozycji i analiz, które pomogą wypracować optymalne rozwiązania dla naszej planety i społeczeństwa.

Czytaj więcej: Wakacje na greckiej wyspie: hotel tuż przy plaży. Zachwyca za każdym razem!

Debaty, keynote, power speech oraz inne atrakcje

Zdjęcie Ekologiczny event na największą skalę! Jeden z najbardziej ekscytujących w Polsce

TOGETAIR 2024 będzie prawdziwą ucztą nie tylko dla umysłów, ale i dla ducha. Organizatorzy zadbali o to, by oprócz merytorycznych debat, znalazły się w programie również inne formy aktywności. Jedną z nich będą tzw. "gorące krzesła", na których zaproszeni goście podzielą się swoimi spostrzeżeniami i rekomendacjami.

Szczyt wypełnią również dynamiczne prezentacje oraz keynote – wystąpienia kluczowych prelegentów. Będą to prawdziwe perełki ekologicznego wydarzenia, inspirujące do działania i wprowadzania zmian na lepsze.

 • Wystąpienia kluczowych prelegentów
 • Dynamiczne prezentacje ekspertów
 • Gorące krzesła z udziałem zaproszonych gości
 • Dyskusje przy okrągłych stołach

Nie możemy również zapomnieć o tym, że wydarzenie ekologiczne TOGETAIR 2024 objęte jest patronatem licznych instytucji, w tym Parlamentu Europejskiego, Komisji Europejskiej oraz resortów polskiego rządu. To doskonała okazja, by usłyszeć głosy decydentów i dowiedzieć się, jakie kroki podejmują w kwestii ochrony środowiska.

Najczęstsze pytania

TOGETAIR 2024, największe ekologiczne wydarzenie roku, odbędzie się w Warszawie w dniach X i Y miesiąca 2024 roku. Dokładne daty zostaną ogłoszone wkrótce na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia.

Organizatorami TOGETAIR 2024 są Fundacja Czyste Powietrze oraz Fundacja Pozytywnych Idei. Ich celem jest zbudowanie platformy wymiany idei i współpracy na rzecz ochrony środowiska.

Wśród głównych tematów znajdą się neutralność klimatyczna, bezpieczeństwo energetyczne, ceny prądu, elektromobilność, produkcja żywności, gospodarka odpadami, greenwashing oraz ESG.

Udział w TOGETAIR 2024 będzie bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia, aby otrzymać wejściówkę.

Więcej informacji na temat TOGETAIR 2024 można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia. Tam znajdują się wszelkie niezbędne szczegóły, takie jak agenda, prelegenci oraz sposób rejestracji.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Studia już nie są potrzebne? Czy to prawda?
 2. Prezydent podpisał ważne ustawy nowego rządu w piątek wieczór
 3. Co Prezes NBP mówi o inflacji? Klucz do decyzji RPP na wykresie
 4. Pośredniczka oszukała klienta, komornik bezradny. Pomagające całe rodziny
 5. Opłaty i długość trasy z Wrocławia do Krakowa. Ile kosztuje przejazd autostradą?
Autor Cecylia Rutkowska
Cecylia Rutkowska

Jestem ekonomistką, na blogu poruszam tematy związane z finansami osobistymi i inwestowaniem pieniędzy. Dzielę się praktycznymi poradami, analizuję sytuację gospodarczą.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły