homearrow-right
Ing Olkusz - Godziny otwarcia i aktualne informacje

Ing Olkusz - Godziny otwarcia i aktualne informacje

thumbnail
author-image

Bartosz Antoniak

15.09.2023 | 4 min.

Oddział ING Banku Śląskiego w Olkuszu to dobrze znana placówka bankowa, oferująca szeroki wachlarz usług finansowych dla klientów indywidualnych i firm. Sprawdź, kiedy jest otwarte ING w Olkuszu, jakie są godziny otwarcia oraz wszystkie najważniejsze informacje o tej placówce.

Kiedy jest otwarte ING w Olkuszu?

ING Bank Śląski w Olkuszu jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. Placówka prowadzi obsługę klientów przez 5 dni w tygodniu, od rana do wieczora, aby mieszkańcy Olkusza i okolic mieli możliwie najwygodniejszy dostęp do usług bankowych.

Jakie są godziny otwarcia banku ING w Olkuszu?

Oddział ING Banku w Olkuszu jest czynny:

 • Poniedziałek: 8:00 – 18:00
 • Wtorek: 8:00 – 18:00
 • Środa: 8:00 – 18:00
 • Czwartek: 8:00 – 18:00
 • Piątek: 8:00 – 18:00

Placówka jest zamknięta w soboty i niedziele oraz święta. Warto to uwzględnić, planując wizytę w ING Olkusz.

Gdzie znajduje się placówka ING Banku Śląskiego w Olkuszu?

Oddział ING w Olkuszu mieści się przy ulicy Francesco Nullo 1. Znajduje się w centrum miasta, niedaleko Rynku. Łatwo trafić do tej placówki komunikacją miejską lub samochodem.

Jak dojechać do oddziału ING w Olkuszu komunikacją miejską?

Aby dotrzeć do ING Olkusz komunikacją publiczną, należy skorzystać z autobusów i wysiąść na przystanku Rynek. Placówka znajduje się ok. 100 metrów od przystanku. W pobliżu oddziału przejeżdżają autobusy linii A, B, C i D.

Jakie usługi oferuje ING Bank Śląski w placówce w Olkuszu?

W olkuskim oddziale ING Banku Śląskiego można skorzystać z szerokiej oferty produktów i usług bankowych:

 • Założenie i prowadzenie kont osobistych i firmowych
 • Obsługa kredytów hipotecznych, gotówkowych, firmowych
 • Lokaty terminowe i rachunki oszczędnościowe
 • Karty płatnicze – debetowe i kredytowe
 • Wpłaty i wypłaty gotówkowe
 • Przelewy krajowe i zagraniczne
 • Ubezpieczenia majątkowe i na życie

Placówka oferuje pełen zakres usług detalicznych i biznesowych ING Banku Śląskiego.

Czy w ING Olkusz można założyć konto osobiste?

Tak, w placówce ING Banku Śląskiego w Olkuszu można założyć rachunek osobisty. Do wyboru są konta: Direct, Komfort, Mobi oraz Student. Aby otworzyć konto, należy zabrać ze sobą dowód osobisty i drugi dokument tożsamości. Cały proces zajmuje około 20 minut.

Jak skontaktować się z pracownikami ING Olkusz?

Kontakt z pracownikami oddziału ING Banku Śląskiego w Olkuszu możliwy jest:

 • Osobiście – podczas wizyty w placówce
 • Telefonicznie – pod numerem 32 643 44 00
 • Mailowo – przez formularz kontaktowy na stronie www.ing.pl

Konsultanci służą pomocą od poniedziałku do piątku w godzinach pracy oddziału.

Czy w ING Olkusz jest bankomat?

W placówce ING Banku Śląskiego w Olkuszu znajduje się bankomat, w którym klienci banku mogą wypłacać gotówkę z konta czy sprawdzać saldo. Bankomat jest dostępny 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Można z niego korzystać również poza godzinami otwarcia oddziału.

Podsumowanie

Oddział ING Banku Śląskiego w Olkuszu to nowoczesna placówka bankowa z szeroką ofertą usług dla klientów indywidualnych i firm. Znajduje się w centrum miasta, więc łatwo do niej trafić. Obsługuje klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. W placówce można założyć rachunek, wyrobić kartę płatniczą, zaciągnąć kredyt hipoteczny i wiele innych. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia oddziału ING w Olkuszu.

FAQ

Gdzie jest bankomat ING w Olkuszu?

Bankomat znajduje się bezpośrednio w placówce ING Banku Śląskiego przy ulicy Francesco Nullo 1 w Olkuszu. Jest dostępny 24/7.

Jak założyć konto w ING Olkusz?

Aby założyć konto osobiste w ING Olkusz, należy zabrać dowód osobisty i drugi dokument tożsamości i udać się do placówki w godzinach otwarcia. Konto zakłada się na miejscu, cały proces trwa ok. 20 minut.

Czy można zadzwonić do ING Olkusz?

Tak, ING Olkusz można kontaktować się telefonicznie pod numerem 32 643 44 00 od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia placówki.

Jak dojść pieszo do ING Olkusz?

ING Olkusz znajduje się przy ulicy Francesco Nullo 1, ok. 100 metrów od Rynku w Olkuszu. Najłatwiej dotrzeć tam pieszo w kilka minut ze ścisłego centrum miasta.

Jakie kredyty można zaciągnąć w ING Olkusz?

W placówce ING Banku Śląskiego w Olkuszu można uzyskać m.in. kredyty hipoteczne, gotówkowe, konsolidacyjne i firmowe. O szczegóły warto spytać pracowników banku.

shareUdostępnij
author
Bartosz Antoniak

Jestem redaktorem bloga SEPA Polska. Na łamach naszego bloga staram się przybliżyć czytelnikom ideę jednolitego obszaru płatności w euro (SEPA), z której korzystają setki milionów obywateli i przedsiębiorstw w Europie. Dzielę się moją wiedzą na temat funkcjonowania systemu SEPA, wyjaśniam korzyści płynące z ujednolicenia standardów, procedur i infrastruktury płatniczej. Omawiam praktyczne aspekty dokonywania szybkich przelewów SEPA oraz rozliczania transakcji w euro. Zapraszam do lektury moich artykułów, w których w przystępny sposób wyjaśniam zawiłości systemu płatności SEPA. Liczę, że dzięki mojemu blogowi coraz więcej osób w Polsce pozna i doceni udogodnienia, jakie niesie ze sobą uczestnictwo w SEPA.

Oceń artykuł
star-outline
star-outline
star-outline
star-outline
star-outline
Ocena: 0 Liczba głosów: 0