Banki

ING Warszawa - oddziały i placówki | Sprawdź gdzie znajdziesz najbliższy oddział ING w Warszawie

Autor Bartosz Antoniak
Bartosz Antoniak18.10.20234 min.
ING Warszawa - oddziały i placówki | Sprawdź gdzie znajdziesz najbliższy oddział ING w Warszawie

Poszukujesz oddziału lub placówki ING w Warszawie? W stolicy znajduje się wiele lokalizacji tego popularnego banku, dzięki czemu z łatwością można odnaleźć najbliższą placówkę. Poniższy artykuł pomoże Ci sprawdzić, gdzie dokładnie usytuowane są oddziały ING w Warszawie i jakie usługi oferują.

Gdzie znajdują się oddziały ING w Warszawie?

ING Bank Śląski posiada kilkanaście oddziałów w Warszawie. Są one rozmieszczone w różnych dzielnicach miasta, dzięki czemu klienci banku mają do nich dogodny dostęp. Oddziały zlokalizowane są zarówno w centrum stolicy, na Mokotowie, Żoliborzu, Pradze-Północ, jak i na obrzeżach miasta np. na Tarchominie, czy Ursusie. Pełną listę oddziałów wraz z adresami można znaleźć na stronie internetowej banku www.ing.pl.

W centrum Warszawy znajdują się m.in. następujące placówki ING:

 • Plac Unii City Shopping, Puławska 2, 02-566 Warszawa,
 • Al. Jerozolimskie 54, 00-024 Warszawa,
 • Al. Jana Pawła II 29, 00-867 Warszawa.

Ile jest oddziałów ING Banku Śląskiego w Warszawie?

Obecnie w Warszawie działa 19 oddziałów ING Banku Śląskiego. Liczba ta obejmuje zarówno mniejsze placówki, jak i duże oddziały z pełną obsługą klientów. Oddziały te zlokalizowane są w różnych rejonach Warszawy, dzięki czemu klienci ING mają do nich dogodny dostęp. Rozmieszczenie placówek obejmuje zarówno centrum miasta, jak i odleglejsze dzielnice np. Tarchomin, Rembertów czy Wawer.

Jak znaleźć najbliższy oddział ING w Warszawie?

ING Warszawa - oddziały i placówki | Sprawdź gdzie znajdziesz najbliższy oddział ING w Warszawie

Aby znaleźć najbliższy oddział ING w Warszawie, należy skorzystać z wyszukiwarki placówek na stronie internetowej banku. Wystarczy wejść na www.ing.pl, przejść do zakładki „Znajdź Oddział” i w okienku wyszukiwania wpisać Warszawę. System automatycznie pokaże wszystkie oddziały ING w stolicy. Klikając w konkretną placówkę, można sprawdzić jej dokładny adres i godziny otwarcia.

Wyszukiwarka pozwala również zawęzić poszukiwania do konkretnej dzielnicy Warszawy.

Gdzie zlokalizowane są placówki ING w centrum Warszawy?

W centrum Warszawy zlokalizowanych jest kilka dogodnych oddziałów ING Banku Śląskiego. Znajdują się one m.in. przy najważniejszych ulicach i placach w ścisłym centrum stolicy:

 • Al. Jerozolimskie 54, 00-024 Warszawa,
 • ul. Złota 59, 00-819 Warszawa,
 • ul. Pańska 98, 00-837 Warszawa.

Oddziały te zapewniają dobrą dostępność dla klientów przebywających w centralnych rejonach Warszawy. Posiadają też dogodne godziny otwarcia, dostosowane do potrzeb osób pracujących w centrum.

W których dzielnicach Warszawy znajdują się oddziały ING?

Oddziały ING Banku Śląskiego zlokalizowane są w wielu dzielnicach Warszawy. Największa ich liczba znajduje się na Mokotowie (5 placówek), Pradze-Północ (3) oraz Żoliborzu (2). Pojedyncze oddziały banku można znaleźć m.in. na Ochocie, Woli, Ursynowie, Bielanach oraz Targówku. Dzięki takiemu rozmieszczeniu, klienci ING mają zapewniony dobry dostęp do oddziałów w poszczególnych rejonach Warszawy.

Które oddziały ING w Warszawie mają najdogodniejsze godziny otwarcia?

Spośród oddziałów ING w Warszawie, najdłużej czynne są placówki zlokalizowane w centrum miasta. Np. Oddział Centrum przy ul. Marszałkowskiej jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 19:00. Z kolei Oddział Centrum Zebra działa od 8:00 do 17:00 od poniedziałku do soboty. Dzięki temu klienci pracujący w centrum Warszawy mają możliwość skorzystania z usług banku także po pracy.

Jak skontaktować się z oddziałem ING w Warszawie?

ING Warszawa - oddziały i placówki | Sprawdź gdzie znajdziesz najbliższy oddział ING w Warszawie

Kontakt z wybranym oddziałem ING w Warszawie możliwy jest:

 • telefonicznie - każda placówka posiada własny numer telefonu,
 • mailowo - adresy e-mail dostępne są na stronie www.ing.pl,
 • osobiście - wystarczy udać się do wybranego oddziału w godzinach otwarcia.

Podstawowe dane kontaktowe każdej placówki znajdują się także w wyszukiwarce oddziałów na stronie ING Banku Śląskiego.

Jakie usługi oferują oddziały ING w Warszawie?

Oddziały ING w Warszawie świadczą pełen zakres usług dla klientów indywidualnych i firm. W placówkach można m.in.:

 • założyć rachunek bankowy i wyrobić kartę płatniczą,
 • skorzystać z obsługi kasowej i zrealizować przelew,
 • uzyskać kredyt gotówkowy, hipoteczny lub firmowy,
 • skorzystać z oferty inwestycyjnej i ubezpieczeniowej banku.

Oferta oddziałów ING w Warszawie jest więc bardzo szeroka i zaspokaja potrzeby zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Podsumowanie

Oddziały ING Banku Śląskiego stanowią dogodną i szeroko dostępną sieć placówek bankowych na terenie Warszawy. Ich lokalizacje obejmują zarówno centrum miasta, jak i większość dzielnic stolicy. Różnorodność oferty, wygodne godziny otwarcia i możliwość kontaktu na wiele sposobów sprawiają, że ING to dobry wybór dla klientów poszukujących banku w Warszawie.

Najczęstsze pytania

Lokalizator bankomatów ING dostępny jest na stronie www.ing.pl. Wystarczy wejść w zakładkę „Bankomaty i wpłatomaty”, wpisać lokalizację i system automatycznie wskaże najbliższe bankomaty.

Przy zakładaniu konta w ING należy mieć przy sobie dowód osobisty i drugi dokument tożsamości (np. prawo jazdy). Konto można założyć osobiście w oddziale lub online.

Zmiany oddziału macierzystego można dokonać osobiście w dowolnej placówce ING. Wystarczy złożyć odpowiedni wniosek i podpisać aneks do umowy.

ING oferuje Konta Otwarte na Ciebie z bezpłatnym prowadzeniem. Różnią się one m.in. dostępnymi pakietami ubezpieczeń czy oprocentowaniem. Wybór zależy od indywidualnych potrzeb.

Saldo można sprawdzić poprzez serwis bankowości internetowej Moje ING, aplikację mobilną lub bankomat ING. Jest ono aktualizowane na bieżąco.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Dom Freddiego Mercury'ego na sprzedaż. Właścicielka oczekuje wysokiej sumy
 2. Polskie miasta gotowe na KPO i konkretne inwestycje
 3. Niespodziewany obrót na konferencji Glapińskiego – ogromna zmiana na horyzoncie
 4. Niemieccy rolnicy kwestią granicy. Sytuacja polskich przedsiębiorców.
 5. Opłaty i długość trasy z Wrocławia do Krakowa. Ile kosztuje przejazd autostradą?
Autor Bartosz Antoniak
Bartosz Antoniak

Jestem redaktorem bloga SEPA Polska. Na łamach naszego bloga staram się przybliżyć czytelnikom ideę jednolitego obszaru płatności w euro (SEPA), z której korzystają setki milionów obywateli i przedsiębiorstw w Europie. Dzielę się moją wiedzą na temat funkcjonowania systemu SEPA, wyjaśniam korzyści płynące z ujednolicenia standardów, procedur i infrastruktury płatniczej. Omawiam praktyczne aspekty dokonywania szybkich przelewów SEPA oraz rozliczania transakcji w euro. Zapraszam do lektury moich artykułów, w których w przystępny sposób wyjaśniam zawiłości systemu płatności SEPA. Liczę, że dzięki mojemu blogowi coraz więcej osób w Polsce pozna i doceni udogodnienia, jakie niesie ze sobą uczestnictwo w SEPA.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Citi Handlowy: jak skontaktować się z infolinią?
BankiCiti Handlowy: jak skontaktować się z infolinią?

Potrzebujesz skontaktować się z infolinią Citi Handlowy? Przeczytaj o dedykowanych numerach i godzinach działania infolinii citi handlowy dla klientów indywidualnych i firmowych. Dowiedz się, kto może dzwonić i jak skorzystać z alternatywnych metod kontaktu.

Moneyback w mBanku: zasady funkcjonowania promocji
BankiMoneyback w mBanku: zasady funkcjonowania promocji

Skorzystaj z programu MBank Moneyback - Jak Działa Promocja? I zyskaj do 20% zwrotu za zakupy w popularnych kategoriach jak żywność, paliwo czy restauracje. Sprawdź zasady działania akcji i zdobądź nawet 8400 zł oszczędności rocznie