Finanse

Jak zrealizować remont marzeń za pomocą korzystnego kredytu? Sprawdź możliwość!

Autor Maciej Bąk
Maciej Bąk13.12.20237 min.
Jak zrealizować remont marzeń za pomocą korzystnego kredytu? Sprawdź możliwość!

Marzysz o wyremontowaniu domu, ale zbliżające się święta pochłonęły Twoje oszczędności? Chcesz mieszkać w domu atrakcyjny, ale brakuje Ci funduszy? Nie martw się! W tym artykule dowiesz się, jak sfinansować remont za pomocą korzystnego kredytu gotówkowego i zrealizować marzenia o wymarzonym wnętrzu.

Kluczowe wnioski:
 • Aż 13% Polaków finansuje remonty wyłącznie kredytem bankowym.
 • Pożyczka gotówkowa to wygodny sposób na sfinansowanie remontu domu.
 • Bank Citi Handlowy oferuje korzystne warunki kredytowe dla nowych klientów.
 • Możesz pożyczyć nawet 150 000 zł i spłacać w dogodnych ratach.
 • Wniosek o pożyczkę złożysz wygodnie przez internet, bez wychodzenia z domu.

Jak sfinansować remont z pożyczką gotówkową?

Remont mieszkania lub domu to poważny wydatek, który przerasta finansowe możliwości wielu osób. 13% Polaków decyduje się na sfinansowanie remontu wyłącznie kredytem bankowym, a 78% sięga po oszczędności i kredyt. Skąd wziąć pieniądze, gdy zbliżające się święta pochłonęły fundusze przeznaczone na remont?

Rozwiązaniem może być pożyczka gotówkowa. Dzięki niej sfinansujesz koszty remontu, nawet jeśli zabraknie Ci gotówki z powodu dodatkowych wydatków świątecznych.

Korzystna oferta pożyczkowa na remont

Atrakcyjną ofertę przygotował Bank Citi Handlowy. Nowi klienci mogą liczyć na pożyczkę gotówkową online w kwocie nawet 150 000 zł z przeznaczeniem także na remont. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, by zrealizować upragnioną metamorfozę mieszkania.

Zaletą pożyczki jest dowolność w dysponowaniu środkami. Oprócz remontu możesz sfinansować inne wydatki lub zapewnić sobie poduszkę finansową na nieprzewidziane sytuacje.

Ile kosztuje remont mieszkania? Sprawdź średnie wydatki

Koszt remontu mieszkania jest trudny do oszacowania. Wiele zależy od zakresu planowanych prac, powierzchni lokalu i wybranego wykończenia. Z badania przeprowadzonego w 2022 r. wynika jednak, że statystyczny Polak planował przeznaczyć na ten cel około 25 tys. zł.

Niestety rzeczywiste wydatki na remont okazywały się znacznie wyższe i sięgały średnio 32 tys. zł. Aż 28% osób znacząco przekroczyło założony budżet, średnio o 7 tys. zł.

Dlatego, planując remont, warto mieć finansowy bufor bezpieczeństwa. Pożyczka gotówkowa może okazać się skutecznym rozwiązaniem na nieprzewidziane dodatkowe koszty.

Jak minimalizować ryzyko przekroczenia budżetu?

Aby uniknąć niemiłych niespodzianek, należy dokładnie zaplanować zakres remontu i kosztorys. Warto też zawrzeć szczegółową umowę z wykonawcą, aby mieć pewność co do ostatecznej ceny.

Dodatkowe środki finansowe w postaci pożyczki zapewnią komfort psychiczny i pozwolą uniknąć stresu związanego z ewentualnym niedoborem gotówki.

Czytaj więcej: Sekrety Kosztów Komorniczych: Jak Skutecznie Uniknąć Nieprzewidzianych Wydatków

Czy 13% badanych finansuje remont wyłącznie kredytem?

Z badania przeprowadzonego przez OLX i Fixly w 2022 r. wynika, że aż 13% osób decyduje się na sfinansowanie remontu mieszkania wyłącznie kredytem bankowym. To spora grupa, biorąc pod uwagę wysokie koszty takiej inwestycji.

Jeszcze więcej, bo 78% ankietowanych deklaruje, że na remont przeznacza zarówno własne oszczędności, jak i kredyt. Okazuje się bowiem, że samodzielnie zgromadzone fundusze często nie wystarczają na pokrycie wszelkich wydatków.

Wniosek? Sięganie po finansowanie zewnętrzne w postaci kredytu lub pożyczki jest na porządku dziennym wśród osób decydujących się na remont. To rozsądne rozwiązanie, które pozwala zrealizować plany mimo ograniczonego budżetu.

Aż 13% Polaków finansuje remonty wyłącznie kredytem bankowym, a 78% sięga po oszczędności i kredyt.

Gdzie pożyczyć do 150 000 zł na realizację planów?

Jak zrealizować remont marzeń za pomocą korzystnego kredytu? Sprawdź możliwość!

Znaczna kwota potrzebna na remont może przerastać możliwości finansowe wielu osób. Gdzie znaleźć aż 150 000 zł na wymarzone odnowienie mieszkania?

Właśnie tyle można pożyczyć w ramach oferty Citi Handlowy. To renomowany bank ze znakomitą propozycją kredytową skierowaną do nowych klientów.

Kwota pożyczki 150 000 zł
Liczba rat 120
Oprocentowanie 9,99%
RRSO 11,48%

Wysokość miesięcznej raty to około 2051 zł. To korzystna oferta na tle innych banków. Pożyczka z Citibanku sprawdzi się zatem, gdy potrzebujesz poważnego zastrzyku gotówki na remont lub inne cele.

Jakie dokumenty są potrzebne?

Co ważne, wniosek o pożyczkę złożysz całkowicie online. Wystarczy selfie i zdjęcie dowodu osobistego. W przypadku wysokich kwot bank może poprosić o przesłanie dokumentu dochodowego.

Prosta, w pełni zdalna ścieżka ubiegania się o finansowanie to duża zaleta oferty.

Jakie inne cele można zrealizować z pożyczką gotówkową?

Choć pożyczka może okazać się znakomitym wsparciem na wymarzony remont, to z pewnością nie jest to jej jedyny atut. Co jeszcze można sfinansować za pomocą tego rozwiązania?

 • Zakup i wyposażenie mieszkania lub domu
 • Zakup samochodu
 • Sfinansowanie dużych wydatków świątecznych
 • Zapewnienie finansowej poduszki bezpieczeństwa
 • Pokrycie niespodziewanych wydatków

Jak widać, możliwości jest sporo. Pożyczka gotówkowa sprawdzi się zatem zawsze, gdy zajdzie potrzeba sfinansowania większej inwestycji czy niezaplanowanego wydatku.

Wygoda i elastyczność

Atutem pożyczek bankowych jest też wygoda i elastyczność. Wniosek składa się online, a formalności ograniczone są do minimum. Ponadto klient sam decyduje o celu wykorzystania środków, dostosowując zakres finansowania do indywidualnych potrzeb.

Jakie są warunki pożyczki gotówkowej dla nowych klientów?

Oferta Citi Handlowy kierowana jest do nowych klientów. Na jakich warunkach mogą oni uzyskać pożyczkę gotówkową i jak prezentują się koszty tego finansowania?

Przede wszystkim bank daje szansę na zaciągnięcie wysokiego zobowiązania w kwocie nawet 150 000 zł. Do wyboru są też niższe warianty od 1 000 zł wzwyż. Okres kredytowania wynosi od 9 do 120 miesięcy.

Oprocentowanie uzależnione jest od wnioskowanej kwoty i długości finansowania. Dla przykładu, RRSO dla reprezentatywnej pożyczki na 45 000 zł to 11,48%. Całkowity koszt kredytu to w tym wypadku 13 590 zł.

Jak widać, Citi Handlowy proponuje konkurencyjne warunki. A co z formalnościami? Tu również nowi klienci mogą liczyć na ułatwienia w postaci całkowicie zdalnej ścieżki online.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę gotówkową przez Internet?

Ogromną zaletą oferty Citi Handlowy jest możliwość złożenia wniosku o pożyczkę wyłącznie przez Internet, bez konieczności wizyty w placówce. Jak wygląda ten proces krok po kroku?

 1. Wejdź na stronę internetową Banku Citi Handlowy i wybierz opcję wnioskowania online.
 2. Wpisz swoje dane osobowe i dochodowe potrzebne do rozpatrzenia wniosku.
 3. Zrób zdjęcie (selfie) oraz fotografię dowodu osobistego.
 4. Załącz ewentualnie wymagany przez bank dokument dochodowy.
 5. Zweryfikuj poprawność wniosku i wyślij online do banku.

Szybka weryfikacja tożsamości odbywa się na podstawie selfie i zdjęcia dokumentu. W przypadku pozytywnej decyzji kredytowej, wystarczy podpisać umowę kodem SMS. Szybko i bez stresu!

Wygoda i prostota

Jak widać, dzięki wnioskowaniu online cały proces staje się wyjątkowo prosty. To wygodne rozwiązanie oszczędzające Twój cenny czas. Wszystkie formalności załatwisz z domu lub dowolnego innego miejsca.

Czy pożyczka pomoże zrealizować remont przed świętami?

Koniec roku to tradycyjnie pracowity okres dla firm remontowych. Wielu klientów pragnie odświeżyć i upiększyć mieszkanie jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Pytanie, czy w obliczu innych wydatków świątecznych jest to w ogóle możliwe?

Okazuje się, że tak! Sięgając po ofertę kredytową Citi Handlowy z pewnością zrealizujesz upragniony remont, nawet na kilka tygodni przed świętami. Szybka decyzja oraz wygodny proces online sprawiają, że pożyczka szybko trafi na Twoje konto.

Nie zwlekaj zatem z decyzją, jeśli zależy Ci na metamorfozie mieszkania przed świątecznym szaleństwem. Finansowanie zewnętrzne w postaci pożyczki umożliwi spełnienie tego marzenia.

Podsumowując, pożyczka gotówkowa okazuje się skutecznym i wygodnym sposobem na zrealizowanie remontu mieszkania. Szczególnie atrakcyjną ofertę dla nowych klientów przygotował Citi Handlowy. Jeśli zależy Ci na czasie, to właśnie ten bank pomoże Ci odnowić mieszkanie jeszcze przed świętami.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Studia już nie są potrzebne? Czy to prawda?
 2. Polskie miasta gotowe na KPO i konkretne inwestycje
 3. Niespodziewany obrót na konferencji Glapińskiego – ogromna zmiana na horyzoncie
 4. Gdzie w Sejmie zdeponować broń palną według Brauna
 5. Opłaty i długość trasy z Wrocławia do Krakowa. Ile kosztuje przejazd autostradą?
Autor Maciej Bąk
Maciej Bąk

Interesuję się rynkami finansowymi i inwestowaniem. Prowadzę blog, na którym publikuję porady z zakresu oszczędzania, lokowania kapitału, zarządzania budżetem domowym. Dzielę się swoją wiedzą.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Jak skutecznie oszczędzać pieniądze? Praktyczny poradnik
FinanseJak skutecznie oszczędzać pieniądze? Praktyczny poradnik

W obecnych czasach, odpowiednie zarządzanie swoimi pieniędzmi jest bardzo ważne. Równie istotne jest posiadanie oszczędności, co wiele osób wciąż ignoruje. Uznać należy to za duży błąd, ponieważ odłożone pieniądze często mogą nas uratować w przypadku nieplanowanych, dużych wydatków. Z drugiej strony, oszczędności mogą posłużyć także jako sposób na realizację naszych planów życiowych, jak podróże, czy zakup nowego samochodu. Z tego względu, warto wiedzieć jak skutecznie odkładać pieniądze.

Odpowiedzialny hazard dla graczy: główne zasady
FinanseOdpowiedzialny hazard dla graczy: główne zasady

W świecie, gdzie technologia przenika nasze życie, nowe kasyna stają się częścią kultury hazardu. To więcej niż tylko szansa na szczęście - to emocjonująca przygoda. Wybór odpowiedniego kasyna, np. Magic365, oraz metody płatności mają kluczowe znaczenie. Przeanalizujemy popularne metody, ich zalety i wady, oraz podpowiemy, jak wybrać najlepszą opcję dopasowaną do Twoich potrzeb

Sekrety dotacji – jak otrzymać wsparcie finansowe na rozwój firmy?
FinanseSekrety dotacji – jak otrzymać wsparcie finansowe na rozwój firmy?

Prowadzenie własnej działalności można porównać do niekończącej się podróży, która czasem jest łatwa i przyjemna, a innym razem pełna wybojów i zakrętów. Zdarza się, że w pewnej chwili warto skręcić z głównej trasy i eksplorować nowy nieznany teren. W takiej sytuacji dotacja jest jak piąty bieg, który rozpędza biznes. Dowiedz się, z jakich form finansowania możesz skorzystać.