Konta bankowe

Konto Jakże Osobiste - Opłaty, Korzyści, Warunki

Autor Bartosz Antoniak
Bartosz Antoniak11.11.20236 min.
Konto Jakże Osobiste - Opłaty, Korzyści, Warunki

Konto Jakże Osobiste opłaty to jedno z najlepszych kont osobistych dostępnych obecnie na polskim rynku bankowym. Wyróżnia się brakiem ukrytych kosztów, atrakcyjnymi benefitami oraz łatwym dostępem online. W tym artykule przyjrzymy się dokładniej opłatom, korzyściom i warunkom Konta Jakże Osobistego, abyś mógł świadomie podjąć decyzję, czy to konto jest dla Ciebie odpowiednim wyborem.

Kluczowe wnioski:

 • Konto Jakże Osobiste nie ma żadnych ukrytych ani dodatkowych opłat.
 • Oferuje darmową kartę i wypłaty z bankomatów bez prowizji.
 • Pozwala kontrolować wydatki dzięki aplikacji mobilnej.
 • Daje dostęp do promocji i zniżek w wielu sklepach.
 • Można je otworzyć całkowicie online bez wychodzenia z domu.

Jak założyć Konto Jakże Osobiste bez opłat?

Założenie Konta Jakże Osobistego jest bardzo proste i całkowicie bezpłatne. Można to zrobić w pełni online, bez wychodzenia z domu.

Wystarczy wejść na stronę internetową banku i kliknąć w baner "Otwórz Konto Jakże Osobiste". Następnie wypełniamy wniosek podając swoje dane osobowe. Cały proces zajmuje około 5-10 minut.

Konto zostanie otwarte praktycznie od razu, a dostęp do bankowości internetowej i aplikacji mobilnej otrzymamy SMS-em w ciągu kilku minut od złożenia wniosku. Karta do konta zostanie wysłana pocztą w przeciągu kilku dni roboczych.

Otwierając Konto Jakże Osobiste online mamy pewność, że nie zostaniemy obciążeni żadnymi ukrytymi ani dodatkowymi opłatami. Cały proces jest bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi kosztami.

Wymagane dokumenty

Aby założyć Konto Jakże Osobiste, musimy mieć przy sobie dowód osobisty i telefon komórkowy. Wniosek składamy online, więc nie trzeba dostarczać żadnych dokumentów do oddziału.

Jakie są korzyści z Konta Jakże Osobistego?

Konto Jakże Osobiste - Opłaty, Korzyści, Warunki

Konto Jakże Osobiste to jedno z najlepszych kont osobistych dostępnych aktualnie w Polsce. Oferuje szereg unikalnych korzyści i benefitów, których nie znajdziemy w innych bankach.

Przede wszystkim, konto nie wiąże się z żadnymi ukrytymi ani dodatkowymi opłatami. Wszystkie podstawowe usługi są całkowicie bezpłatne. Dotyczy to prowadzenia rachunku, wypłat z bankomatów czy przelewów internetowych.

Dodatkowo otrzymujemy darmową kartę płatniczą, którą możemy płacić zbliżeniowo w sklepach bez żadnych dodatkowych kosztów. Nie ma też opłat za płatności kartą w obcych walutach.

Korzystając z Konta Jakże mamy dostęp do atrakcyjnych promocji i zniżek w wielu popularnych sklepach, które regularnie pojawiają się w aplikacji mobilnej. Dzięki temu możemy taniej robić zakupy.

Aplikacja mobilna

Wygodnym bonusem jest świetna aplikacja mobilna, która pozwala na bieżąco monitorować wydatki i kontrolować budżet bez wychodzenia z domu. Dzięki temu łatwiej oszczędzać i unikać niepotrzebnych zakupów.

Czytaj więcej: PKO BP polecenie konta - Jak założyć program poleceń w PKO BP?

Jak korzystać z Karty Jakże Konto Osobiste bez opłat?

Karta do Konta Jakże Osobistego umożliwia dokonywanie transakcji bezgotówkowych w sklepach, restauracjach i w internecie. Co ważne, korzystanie z karty jest w pełni bezpłatne.

Aby płacić kartą, wystarczy do terminala zbliżyć kartę z aktywną funkcją zbliżeniową. Przy kwotach do 50 zł nie jest wymagane podawanie kodu PIN. Powyżej tej kwoty należy wprowadzić PIN.

Kartą można również wypłacać gotówkę z bankomatów bez żadnych dodatkowych prowizji. Wystarczy zbliżyć kartę do czytnika i postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie bankomatu.

Warto pamiętać o aktywowaniu usługi 3D Secure, która zwiększa bezpieczeństwo transakcji internetowych. Wówczas przy każdej płatności online generowany jest kod SMS, który trzeba potwierdzić.

Limity transakcji

Standardowy dzienny limit transakcji zbliżeniowych dla karty do Konta Jakże to 50 transakcji lub 2000 zł. Limity te można dowolnie modyfikować po zalogowaniu do bankowości internetowej.

Jak Kontrolujemy Wydatki na Koncie Jakże Osobistym?

Konto Jakże Osobiste posiada bardzo przydatną funkcję kontroli wydatków, dzięki której łatwiej możemy monitorować domowy budżet i oszczędzać pieniądze.

Wszystkie dokonane transakcje błyskawicznie pojawiają się na indywidualnym koncie bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej. Widzimy tam pełną historię operacji: datę, kwotę, odbiorcę płatności itd.

Możemy również ustawić comiesięczne limity dla poszczególnych kategorii wydatków, np. zakupów, restauracji czy rozrywki. Gdy zbliżymy się do wyznaczonego limitu, aplikacja wyświetli nam odpowiednie powiadomienie.

Dzięki bieżącej kontroli wydatków na Koncie Jakże znacznie łatwiej jest trzymać domowy budżet w ryzach i unikać niepotrzebnych zakupów.

Dodatkowo w ustawieniach konta możemy włączyć cykliczne podsumowania wydatków, wysyłane na maila np. raz w tygodniu lub miesiącu. Dzięki nim mamy pełny ogląd naszych finansów.

Ustawianie budżetów

W aplikacji mobilnej warto też skorzystać z opcji ustalania budżetów w wybranych kategoriach i śledzenia ich realizacji. To świetne narzędzie do oszczędzania pieniędzy.

Jak korzystać z aplikacji Jakże Konto Osobiste?

Konto Jakże Osobiste - Opłaty, Korzyści, Warunki

Aplikacja mobilna Jakże Konto Osobiste to wygodny sposób na zarządzanie kontem bez wychodzenia z domu. Pozwala m.in. na:

 • Sprawdzanie salda
 • Przeglądanie historii operacji
 • Zlecanie przelewów
 • Blokowanie karty
 • Generowanie wyciągów
 • Ustawianie budżetów i kontrolę wydatków

Aplikację możemy pobrać na smartfona z systemem Android lub iOS. Jest dostępna bezpłatnie w sklepach Google Play oraz App Store.

Po zainstalowaniu i zalogowaniu się do aplikacji, mamy dostęp do pełnej bankowości mobilnej Konta Jakże i wszystkich jej funkcji w jednym miejscu.

Interfejs jest czytelny i przejrzysty. Nawigacja jest bardzo intuicyjna, więc nawet osoby mniej obeznane z bankowością internetową nie powinny mieć problemu z obsługą.

Bezpieczeństwo

Aplikacja Jakże Konto gwarantuje wysokie standardy bezpieczeństwa. Logowanie odbywa się za pomocą indywidualnego loginu i hasła lub odcisku palca/skanu twarzy. Dodatkowo przy płatnościach wymagane jest potwierdzanie kodem SMS.

Jak wypłacić gotówkę z Konta Jakże Osobistego?

Z Konta Jakże Osobistego możemy wypłacać gotówkę bez żadnych dodatkowych opłat na dwa sposoby:

 • W bankomatach - wystarczy włożyć kartę do bankomatu i postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie. Możemy wypłacać zarówno z bankomatów naszego banku, jak i obcych bankomatów bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
 • W kasach banków - jeśli chcemy wypłacić większą kwotę gotówki, dobrym rozwiązaniem jest wizyta bezpośrednio w oddziale banku. Tam również wypłata gotówki z Konta Jakże Osobistego jest całkowicie bezpłatna.

W obu przypadkach musimy jedynie mieć przy sobie kartę płatniczą do konta i znać aktualny PIN. Nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów związanych z wypłatą gotówki.

Podsumowanie

Jak wynika z powyższego artykułu, Konto Jakże Osobiste od Alior Banku to obecnie jedna z najlepszych opcji wśród kont osobistych dostępnych w Polsce. Wyróżnia się przede wszystkim brakiem ukrytych opłat, co przy dzisiejszych czasach jest niezwykle ważne dla domowego budżetu.

Konto Jakże Osobiste oferuje wszystkie niezbędne usługi - kartę, bankowość internetową, aplikację mobilną - w pakiecie całkowicie bezpłatnym. Dodatkowo otrzymujemy liczne benefity w postaci promocji i rabatów.

Obsługa konta jest bardzo wygodna - wszystko można załatwić online, bez wizyt w oddziale. Szczególnie przydatna jest aplikacja mobilna, która pozwala mieć pełną kontrolę nad finansami.

Jeśli szukasz nowoczesnego konta osobistego bez zbędnych opłat, to Konto Jakże Osobiste od Alior Banku jest świetnym rozwiązaniem godnym polecenia.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Dom Freddiego Mercury'ego na sprzedaż. Właścicielka oczekuje wysokiej sumy
 2. Przyszłość polskiej gospodarki: Kongres 3W o wodzie, wodór, węglu
 3. Niespodziewany Zwrot Akcji na Konferencji Adama Glapińskiego - Musisz to Zobaczyć
 4. Niemieccy rolnicy kwestią granicy. Sytuacja polskich przedsiębiorców.
 5. Opłaty i długość trasy z Wrocławia do Krakowa. Ile kosztuje przejazd autostradą?
Autor Bartosz Antoniak
Bartosz Antoniak

Jestem redaktorem bloga SEPA Polska. Na łamach naszego bloga staram się przybliżyć czytelnikom ideę jednolitego obszaru płatności w euro (SEPA), z której korzystają setki milionów obywateli i przedsiębiorstw w Europie. Dzielę się moją wiedzą na temat funkcjonowania systemu SEPA, wyjaśniam korzyści płynące z ujednolicenia standardów, procedur i infrastruktury płatniczej. Omawiam praktyczne aspekty dokonywania szybkich przelewów SEPA oraz rozliczania transakcji w euro. Zapraszam do lektury moich artykułów, w których w przystępny sposób wyjaśniam zawiłości systemu płatności SEPA. Liczę, że dzięki mojemu blogowi coraz więcej osób w Polsce pozna i doceni udogodnienia, jakie niesie ze sobą uczestnictwo w SEPA.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły