News

Leasing z niskimi ratami - oszczędź duże pieniądze dzięki tym ofertom

Autor Maciej Bąk
Maciej Bąk30.04.20243 min.
Leasing z niskimi ratami - oszczędź duże pieniądze dzięki tym ofertom

Szukasz leasingu z niską ratą dla swojego nowego samochodu? Nie musisz już dalej przeglądać ofert – mamy dla Ciebie gotową listę najbardziej opłacalnych propozycji! Sprawdziliśmy, które firmy leasingowe oferują najniższe miesięczne raty na popularne auto, Cuprę Leon. Co więcej, nasz ranking uwzględnia korzystne warunki, takie jak brak opłaty wstępnej i limit 10 tysięcy kilometrów rocznie.

Cupra Leon w leasingu - najkorzystniejsze oferty

Szukasz nowego samochodu, ale wydatek rzędu 130 000 zł to dla Ciebie zbyt duży wydatek? Rozwiązaniem może być leasing! Zamiast płacić całą kwotę z góry, możesz cieszyć się nowym autem już dziś, spłacając jego wartość w niskich, regularnych ratach. A jakie firmy leasingowe oferują obecnie najkorzystniejsze warunki na model Cupra Leon?

To właśnie sprawdziliśmy w naszym rankingu! Zebraliśmy najświeższe oferty leasingowe wiodących firm, porównując je pod kątem wysokości miesięcznej raty. Uwzględniliśmy także korzystne założenia, takie jak brak opłaty wstępnej i limit 10 tysięcy kilometrów rocznie.

Poznaj liderów najtańszego leasingu na Cuprę Leon już teraz! Oszczędź sporo pieniędzy i ciesz się nowym, sportowym autem dzięki naszym wskazówkom. Oto, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze leasingu auta.

Ranking firm leasingowych z najniższymi ratami

Która firma leasingowa zaoferuje Ci najniższe raty na wymarzone auto? Oto czołówka naszego rankingu, który pomoże Ci wybrać najkorzystniejszą opcję:

 • I miejsce - Volkswagen Financial Services
 • II miejsce - Santander Leasing
 • III miejsce - PKO Leasing

Liderzy wyróżniają się niezwykle atrakcyjnymi warunkami finansowymi. Sprawdź już dziś, ile wyniosą Twoje miesięczne raty w każdej z tych firm! Pamiętaj, że terminy składania wniosków i czas oczekiwania na decyzję mogą się różnić.

Nie zwlekaj i zapoznaj się ze szczegółami najtańszych leasingów. Dzięki temu wybierzesz najlepszą ofertę i zaoszczędzisz nawet kilkaset złotych miesięcznie w porównaniu z innymi propozycjami na rynku.

Czytaj więcej: Czy Tauron zaniża zużycie energii? Śledź rozwój niepokojącej sytuacji

Założenia porównania ofert leasingowych

Zdjęcie Leasing z niskimi ratami - oszczędź duże pieniądze dzięki tym ofertom

Aby nasz ranking był rzetelny i dawał pełen obraz sytuacji, musieliśmy przyjąć określone założenia dotyczące planowanego leasingu samochodu. Przyjęliśmy je w oparciu o typowe oczekiwania kierowców, by wyniki były jak najbardziej przydatne dla jak największej grupy osób.

 • Kwota zakupu auta: 130 000 zł brutto
 • Opłata wstępna: 0 zł
 • Okres leasingu: 48 miesięcy
 • Roczny limit przebiegu: do 10 000 km (możliwość przekroczenia)

Mając na uwadze powyższe kryteria, porównaliśmy dokładnie wysokość miesięcznych rat proponowanych przez czołowe firmy leasingowe na rynku. To właśnie ten aspekt decydował o pozycji danej oferty w naszym zestawieniu.

Jeśli Twoje oczekiwania względem tańszego leasingu auta są podobne, możesz z pewnością skorzystać z naszego rankingu. W ten sposób oszczędzisz czas i pieniądze, podejmując świadomą decyzję finansową!

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Odwołanie członków zarządu, zmiany w spółce. Prezes pozostaje.
 2. Prezydent podpisał ważne ustawy nowego rządu w piątek wieczór
 3. Co Prezes NBP mówi o inflacji? Klucz do decyzji RPP na wykresie
 4. Pośredniczka oszukała klienta, komornik bezradny. Pomagające całe rodziny
 5. Opłaty i długość trasy z Wrocławia do Krakowa. Ile kosztuje przejazd autostradą?
Autor Maciej Bąk
Maciej Bąk

Interesuję się rynkami finansowymi i inwestowaniem. Prowadzę blog, na którym publikuję porady z zakresu oszczędzania, lokowania kapitału, zarządzania budżetem domowym. Dzielę się swoją wiedzą.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły