Konta bankowe

MBank Intensive - konto oszczędnościowe

Autor Bartosz Antoniak
Bartosz Antoniak22.12.20236 min.
MBank Intensive - konto oszczędnościowe

mBank Intensive to atrakcyjna oferta konta oszczędnościowego z wysokim oprocentowaniem sięgającym nawet 5% w skali roku.

Kluczowe wnioski:
 • Konto oszczędnościowe mBank Intensive nie ma opłat za prowadzenie rachunku oraz oferuje wysokie oprocentowanie do 5% w skali roku.
 • Aby skorzystać z oferty należy posiadać lub założyć rachunek osobisty w mBanku i zasilić konto Intensive kwotą minimum 1000 zł miesięcznie.
 • Środki na koncie są dostępne online przez całą dobę, a także istnieje możliwość wypłat z bankomatów bez opłat.
 • Oprocentowanie naliczane jest na zasadzie dziennych odsetek co oznacza, że im wcześniej wpłacimy pieniądze tym więcej zarobimy.
 • Konto Intensive to dobre rozwiązanie do regularnego oszczędzania z atrakcyjnym zyskiem bez żadnego ryzyka.

mBank Intensive - konto oszczędnościowe z wysokim oprocentowaniem

Konto oszczędnościowe mBank Intensive to atrakcyjna oferta z oprocentowaniem nawet do 5% w skali roku. Jest to zdecydowanie wyższe oprocentowanie niż w przypadku standardowych kont oszczędnościowych w innych bankach, które zazwyczaj nie przekracza 1-2%.

mBank konto Intensive charakteryzuje się brakiem ukrytych opłat czy prowizji. Korzystanie z rachunku jest całkowicie darmowe, pod warunkiem utrzymania określonych w regulaminie warunków.

Co istotne, mKonto Intensive jest dostępne wyłącznie dla nowych Klientów indywidualnych, którzy otworzą rachunek osobisty w mBanku i podpiszą umowę o prowadzenie konta oszczędnościowego Intensive.

Zobaczmy zatem, na jakich warunkach można założyć to konto i jakie korzyści daje regularne oszczędzanie środków na koncie Intensive.

Korzystne warunki oprocentowania

Konto Intensive oferuje bardzo atrakcyjne oprocentowanie w porównaniu do innych kont oszczędnościowych dostępnych na rynku. Maksymalne oprocentowanie w skali roku wynosi 5% i jest to wartość kilkukrotnie wyższa niż na konkurencyjnych rachunkach.

Co ważne, wysokość oprocentowania Konta Intensive zależy od tego, czy posiadacz rachunku wyrazi wszystkie wymagane zgody marketingowe i na e-korespondencję. Przy spełnieniu tych dodatkowych warunków, oprocentowanie wzrasta z 1% do maksymalnych 5% w skali roku.

Oprocentowanie nawet 5% w skali roku to świetna okazja do pomnażania oszczędności bez ryzyka.

Jak założyć mBank konto Intensive onlinemBank konto Intensive online

Założenie Konta Intensive w mBanku jest bardzo proste i można to zrobić całkowicie online, bez wychodzenia z domu. Wystarczy wejść na stronę internetową mBanku i wybrać opcję „Otwórz Konto Osobiste”.

Następnie w formularzu rejestracyjnym należy podać swoje dane osobowe oraz informacje kontaktowe. Kolejny krok, to złożenie wniosku o otwarcie Konta Osobistego oraz wyrażenie zgody na prowadzenie korespondencji drogą elektroniczną.

Po zaakceptowaniu regulaminów, w ciągu kilku minut można pobrać z mBanku komplet dokumentów do zdalnego podpisania umowy. mKonto Intensive zostanie uruchomione po dostarczeniu wymaganych, podpisanych dokumentów zwrotnie do Banku.

Wymagane dokumenty

Aby otworzyć Konto Intensive wystarczą:

 • komplet podpisanych dokumentów,
 • ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport),
 • selfie z dokumentem tożsamości w dłoni.

Po otwarciu rachunku, konieczne jest dokonanie pierwszego przelewu na konto Intensive w kwocie min. 1000 zł z innego posiadanego rachunku. Po spełnieniu tego warunku, oprocentowanie zostaje aktywowane.

Czytaj więcej: Konto przekorzystne PKO SA - sprawdź opłaty i warunki

Ile można zarobić na koncie oszczędnościowym mBank Intensive

Wysokość zysków jakie można osiągnąć na Koncie Intensive zależy przede wszystkim od kwoty oraz czasu utrzymywania środków na rachunku. Im większa kwota i dłuższy okres oszczędzania, tym wyższe będą odsetki.

Przy założeniu, że na koncie Intensive będzie utrzymywany przez 12 miesięcy depozyt w kwocie 10 000 zł, przy oprocentowaniu 5%, łączny zysk z odsetek wyniesie około 500 zł (minus podatek od zysków kapitałowych).

Aby sprawdzić ile konkretnie można zarobić w przy założonych parametrach, mBank udostępnia kalkulator oszczędnościowy na swojej stronie internetowej.

Kwota depozytu 10 000 zł
Okres oszczędzania 12 miesięcy
mBank konto Intensive - oprocentowanie 5%
Przybliżony zysk 500 zł

mKonto Intensive - brak opłat za prowadzenie rachunku - brak opłat za prowadzenie rachunku

MBank Intensive - konto oszczędnościowe

Jedną z głównych zalet Konta Intensive jest brak opłat za jego prowadzenie. Otwarcie i korzystanie z rachunku oszczędnościowego jest całkowicie darmowe pod warunkiem wpływu min. 1000 zł miesięcznie oraz aktywacji dostępu do rachunku przez Internet.

Konto Intensive jest zwolnione z wszelkich opłat manipulacyjnych takich jak: otwarcie i prowadzenie rachunku, przelewy krajowe i zagraniczne czy wypłaty gotówki. Dzięki temu wszystkie wpłacone środki procentują i powiększają nasz zysk.

Dodatkowo do Konta Intensive można zamówić darmową kartę debetową i dokonywać wypłat ze wszystkich bankomatów bez żadnych dodatkowych prowizji. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie pozwalające w każdej chwili wypłacić nasze pieniądze.

Konto Intensive to nie tylko wysokie odsetki ale również brak ukrytych kosztów.

Promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego mBank Intensive

Standardowe oprocentowanie mBank konta Intensive wynosi 1% w skali roku. Jednak dzięki promocji, każdy nowy Klient który do 29.01.2023 r. otworzy Konto Osobiste i spełni określone warunki, może otrzymać podwyższone promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym Intensive sięgające nawet 5% w skali roku.

Aby skorzystać z promocyjnych warunków, poza otwarciem konta osobistego i oszczędnościowego Intensive w terminie do 29.01.2023 r., należy:

 • zalogować się przynajmniej 1 raz w miesiącu do serwisu transakcyjnego Banku,
 • dokonać min. 1 transakcji bezgotówkowej kartą lub Blikiem,
 • zapewnić wpływ na Konto Osobiste kwoty min. 1000 zł.

Po spełnieniu tych dodatkowych warunków przez minimum 3 miesiące, można liczyć na promocyjne 5% oprocentowanie konta oszczędnościowego Intensive. Jest to zdecydowanie najlepsza promocyjna oferta na rynku.

Podsumowanie

mBank konto Intensive to obecnie jedna z najlepszych ofert konta oszczędnościowego dostępnych na rynku. Oprocentowanie w wysokości nawet 5% w skali roku pozwala znacząco pomnażać oszczędności bez ryzyka. Co ważne, konto nie wiąże się z żadnymi ukrytymi opłatami czy prowizjami.

mKonto Intensive jest dostępne dla nowych Klientów indywidualnych mBanku. Aby je założyć wystarczy wniosek online i podpisanie umowy. Następnie trzeba dokonać pierwszego przelewu w kwocie 1000 zł z innego konta. Minimalny wpływ w tej kwocie jest konieczny co miesiąc.

W ramach promocji, po spełnieniu dodatkowych warunków przez 3 miesiące, można otrzymać aż 5% oprocentowanie konta Intensive. Regularne oszczędzanie choćby 10 000 zł przez rok pozwoli wypracować w takiej sytuacji nawet 500 zł zysku.

Podsumowując, Konto Intensive mBanku to obecnie najlepsza propozycja do bezpiecznego pomnażania oszczędności. Nic tylko skorzystać z oferty i cieszyć się zyskami.

Najczęstsze pytania

Standardowe oprocentowanie Konta Intensive wynosi 1% w skali roku. W ramach promocji dla nowych Klientów, po spełnieniu dodatkowych warunków, można uzyskać podwyższone oprocentowanie nawet do 5% w skali roku.

Aby założyć Konto Intensive należy wejść na stronę internetową mBanku i złożyć wniosek o otwarcie Konta Osobistego, a następnie również konta oszczędnościowego Intensive. Cały proces przebiega online.

Tak, Konto Intensive nie wiąże się z żadnymi opłatami za prowadzenie rachunku czy wykonywanie przelewów pod warunkiem utrzymywania na koncie wpływów w kwocie min. 1000 zł miesięcznie.

Promocyjne warunki, w tym podwyższone oprocentowanie 5% w skali roku, obowiązują dla wniosków złożonych do 29.01.2023 roku. Później oprocentowanie może być niższe.

Przykładowo, gdy na koncie Intensive będzie stała kwota 10 000 zł przez okres 12 miesięcy, przy oprocentowaniu 5%, łączny zysk z odsetek wyniesie około 500 zł (minus podatek od zysków kapitałowych).

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Studia już nie są potrzebne? Czy to prawda?
 2. Przyszłość polskiej gospodarki: Kongres 3W o wodzie, wodór, węglu
 3. Niespodziewany Zwrot Akcji na Konferencji Adama Glapińskiego - Musisz to Zobaczyć
 4. Gdzie w Sejmie zdeponować broń palną według Brauna
 5. Opłaty i długość trasy z Wrocławia do Krakowa. Ile kosztuje przejazd autostradą?
Autor Bartosz Antoniak
Bartosz Antoniak

Jestem redaktorem bloga SEPA Polska. Na łamach naszego bloga staram się przybliżyć czytelnikom ideę jednolitego obszaru płatności w euro (SEPA), z której korzystają setki milionów obywateli i przedsiębiorstw w Europie. Dzielę się moją wiedzą na temat funkcjonowania systemu SEPA, wyjaśniam korzyści płynące z ujednolicenia standardów, procedur i infrastruktury płatniczej. Omawiam praktyczne aspekty dokonywania szybkich przelewów SEPA oraz rozliczania transakcji w euro. Zapraszam do lektury moich artykułów, w których w przystępny sposób wyjaśniam zawiłości systemu płatności SEPA. Liczę, że dzięki mojemu blogowi coraz więcej osób w Polsce pozna i doceni udogodnienia, jakie niesie ze sobą uczestnictwo w SEPA.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

ING Konto Internetowe: przegląd korzyści i funkcji
Konta bankoweING Konto Internetowe: przegląd korzyści i funkcji

ING Konto Internetowe to wszechstronne rozwiązanie bankowe oferujące szeroki wachlarz korzyści i udogodnień. Odkryj atrakcyjne oprocentowanie, darmowe przelewy, intuicyjny panel oraz zaawansowane funkcje bezpieczeństwa. ING Konto Internetowe to komfort i wygoda zarządzania finansami online.