Finanse

Odbierz atrakcyjne nagrody za aktywność na koncie w BNP Paribas podczas Euro - szczegóły w środku

Autor Cecylia Rutkowska
Cecylia Rutkowska17.12.20237 min.
Odbierz atrakcyjne nagrody za aktywność na koncie w BNP Paribas podczas Euro - szczegóły w środku

Karty uefa euro 2020 to idealny moment, aby założyć konto osobiste w BNP Paribas i odebrać atrakcyjne nagrody. Promocja „Mistrzostwa z Bankiem” to świetna okazja do zgarnięcia nawet do 500 zł premii przy spełnieniu prostych warunków. Wystarczy założyć Konto Otwarte na Ciebie z kartą i korzystać z niego aktywnie. Zapoznaj się ze szczegółami promocji i sprawdź, jak możesz zyskać dodatkowe pieniądze od BNP Paribas podczas trwania piłkarskich mistrzostw Europy.

Kluczowe wnioski:

  • Promocja „Mistrzostwa z Bankiem” umożliwia zdobycie do 500 zł premii przy otwarciu konta BNP Paribas.
  • Aby wziąć udział w promocji, należy do 11 lipca 2021 r. założyć Konto Otwarte na Ciebie.
  • Pierwszą nagrodę 50 zł otrzymasz za wykonanie w lipcu przelewu w bankowości elektronicznej.
  • Kolejne premie 100 zł i 100 zł zostaną wypłacone przy aktywnym korzystaniu z konta w sierpniu i wrześniu.
  • Dodatkowo możesz zyskać nawet 100 zł za gole strzelone na Euro 2020.

Ilu klientów może wziąć udział w promocji konta BNP Paribas?

Promocja „Mistrzostwa z Bankiem” przygotowana przez BNP Paribas pozwala zyskać atrakcyjne nagrody pieniężne. Bank przewidział jednak ograniczenie liczby uczestników tej oferty. W promocji może wziąć udział maksymalnie 3 000 osób. O przyznaniu premii decyduje kolejność zgłoszeń.

Należy się zatem pospieszyć z wypełnieniem formularza rejestracyjnego, aby mieć szansę na zdobycie dodatkowych środków. Kwoty, które można otrzymać, robią wrażenie. To aż do 500 zł premii łącznie, przy spełnieniu kilku prostych warunków związanych z posiadanym kontem osobistym.

Dla kogo przeznaczona jest promocja konta BNP Paribas?

Promocja kont osobistych przygotowana przez BNP Paribas, choć atrakcyjna dla wielu klientów, nie jest jednak dostępna dla wszystkich. Nie mogą z niej skorzystać osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed przystąpieniem do promocji miały już rachunek, samodzielnie lub wspólnie z innymi osobami, w tym banku.

Oferta kierowana jest zatem głównie do nowych klientów BNP Paribas, którzy jeszcze nie korzystali z usług tego banku. Oni mają teraz szansę na zgarnięcie łącznie do 500 zł premii.

Jakie są warunki przystąpienia do promocji konta BNP Paribas?

Promocja „Mistrzostwa z Bankiem” oferuje atrakcyjne nagrody finansowe dla nowych klientów BNP Paribas, którzy zdecydują się na założenie konta osobistego. Jakie warunki trzeba spełnić, aby przystąpić do promocji?

Przede wszystkim należy do 11 lipca 2021 r. zgłosić swój akces poprzez wypełnienie specjalnego formularza rejestracyjnego. Drugim krokiem jest złożenie oświadczeń i wyrażenie zgód wymaganych przez bank do przeprowadzenia promocji.

Ostatnim etapem jest złożenie wniosku o otwarcie konta osobistego z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej BNP Paribas. Dopiero po spełnieniu tych podstawowych warunków można liczyć na otrzymanie dodatkowych środków w ramach promocji.

Czy można jeszcze przystąpić do promocji?

Pamiętajmy, że promocja „Mistrzostwa z Bankiem” potrwa tylko do wyczerpania przewidzianego limitu 3 000 uczestników. Ze względu na atrakcyjność oferty wypłaty premii, liczba chętnych może osiągnąć limit maksymalny szybciej niż do 11 lipca.

Dlatego warto jak najszybciej zgłosić akces do promocji konta osobistego BNP Paribas. Pozwoli to zarezerwować swoje miejsce w gronie maksymalnie 3 000 szczęśliwców, którzy będą mogli liczyć na wypłatę nagród pieniężnych.

Czytaj więcej: Poradnik kredytu samochodowego: Czy to opcja dla Ciebie?

Jak założyć konto BNP Paribas w promocji?

W ramach promocji „Mistrzostwa z Bankiem”, aby otrzymać nagrody, należy oczywiście założyć rachunek w BNP Paribas. Bank umożliwia skorzystanie z kilku opcji otwarcia konta. Jakie z nich warto rozważyć?

Zdecydowanie najwygodniejszą metodą będzie aplikacja GOmobile i wideoweryfikacja tożsamości. Wystarczy pobrać apkę na swój telefon i zeskanować dowód osobisty podczas rozmowy video z konsultantem. Cały proces zajmuje zaledwie 10 minut i kończy się otwarciem konta.

Klienci wolący kontakt osobisty mogą umówić się z kurierem, który przyjedzie w dogodnym terminie, potwierdzi tożsamość i dostarczy kartę wraz z dokumentami.

Która metoda otwarcia konta będzie lepsza?

Każda z opcji otwarcia konta w ramach promocji „Mistrzostwa z Bankiem” BNP Paribas ma swoje zalety. Otwarcie przez aplikację GOmobile to niewątpliwie najszybsza i najwygodniejsza ścieżka, idealna dla osób ceniących swój czas.

Z kolei klienci, którzy wolą bezpośredni kontakt, mogą spokojnie umówić się na wizytę kuriera we własnym domu lub biurze. To bezpieczne i tradycyjne podejście, które również pozwala szybko założyć konto w BNP Paribas w promocji.

Jakie czynności gwarantują premię 50 zł w promocji BNP Paribas?

Odbierz atrakcyjne nagrody za aktywność na koncie w BNP Paribas podczas Euro - szczegóły w środku

50 zł to pierwsza z przewidzianych w promocji „Mistrzostwa z Bankiem” premii, którą można otrzymać. Jak podjąć kroki, aby ją zgarnąć?

Pierwszym jest założenie konta w lipcu 2021 r. Kolejnym kluczowym krokiem jest wykonanie przynajmniej jednego przelewu za pomocą bankowości elektronicznej GOonline lub aplikacji GOmobile. Wówczas 50 zł nagrody trafi na konto już w sierpniu tego samego roku.

To bardzo proste czynności, a nagroda faktycznie sporym plusem dla domowego budżetu! Dlatego warto już teraz założyć konto i wykonać przelew, aby odebrać pierwszą wypłatę od BNP Paribas.

Dlaczego warto wykonać przelew elektroniczny?

Dokonywanie przelewów online to już absolutny standard. GOonline i GOmobile to nowoczesne narzędzia bankowości elektronicznej BNP Paribas, dzięki którym przelewy możemy wykonywać z dowolnego miejsca i czasu za pośrednictwem komputera lub telefonu.

Jednocześnie wykonanie przelewu stanowi spełnienie warunku promocyjnego uprawniającego do odebrania premii 50 zł. To doskonała motywacja, żeby poznać wygodę bankowości online w praktyce.

„Nasza promocja to okazja nie tylko na zyskanie dodatkowych środków finansowych, ale również doświadczenie wygody nowoczesnej bankowości elektronicznej BNP Paribas” – mówi przedstawiciel banku.

Ile wynosi dodatkowa premia za gole strzelone na Euro 2020?

Oprócz standardowych premii, BNP Paribas przewidział również specjalną nagrodę, powiązaną z wynikami piłkarskich mistrzostw Europy UEFA Euro 2020. Ile można zyskać dzięki dodatkowym golom?

Bank BNP Paribas przewidział nagrodę 10 zł za każdego gola strzelonego w regulaminowym czasie gry podczas ćwierćfinału, półfinału i finału turnieju UEFA Euro 2020. To dodatkowa szansa na uatrakcyjnienie swojego konta kwotą nawet do 100 zł.

Niezależnie od wyników konkretnych meczów i ulubionych drużyn, będziemy mogli cieszyć się z każdej kolejnej bramki, zdobytej w najważniejszych spotkaniach piłkarskich tego lata!

Etap turnieju Maksymalna liczba goli Wartość nagrody [zł]
Ćwierćfinał 10 100
Półfinał 4 40
Finał 2 20
Razem: 16 160

Czy turniejowa premia wzrostu kursów akcji na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych?

Promocja kont osobistych powiązana z zbliżającymi się mistrzostwami Europy w piłce nożnej może być dobrą okazją dla inwestorów giełdowych. Po pierwsze, prezentowane już wartości dodatkowych premii za gole zachęcają do założenia rachunku osobistego w BNP Paribas.

Po drugie, wzmożone emocje sportowe zawsze napędzają ceny akcji spółek medialnych i bukmacherskich. Promocja banku ukierunkowana na najważniejszy piłkarski turniej 2021 roku może więc okazać się strzałem w dziesiątkę, gwarantującym wzrost notowań akcji BNP na GPW.

Jakie warunki trzeba spełnić, by otrzymać 100 zł premii we wrześniu?

Łączna wartość oferowanych w ramach promocji kont osobistych BNP Paribas premii sięga 500 zł. Jedną z kwot do zdobycia jest 100 zł, które możemy otrzymać na nasze konto już we wrześniu. Jakie warunki trzeba spełnić?

Po pierwsze, należy już posiadać otwarte w sierpniu konto osobiste w BNP Paribas wraz z aktywną bankowością mobilną. W tym miesiącu powinniśmy wykonać za jej pomocą co najmniej 3 transakcje BLIK.

Kolejne dwa niezbędne elementy to łączny wpływ na konto minimum 1 000 zł oraz wykonanie 2 przelewów w serwisach bankowości elektronicznej. Po spełnieniu tych warunków, 100 zł premii trafi na nasze konto już we wrześniu.

Czy warunki promocyjne są trudne do spełnienia?

Analizując wymogi stawiane przez BNP Paribas, można śmiało stwierdzić, że warunki przyznania premii 100 zł nie należą do wygórowanych. Aktywne korzystanie z konta osobistego i transakcje wykonywane za pomocą bankowości mobilnej to obecnie codzienność większości z nas.

Zwracając uwagę na limity kwotowe oraz liczby poleceń przelewu czy płatności BLIK, spełnienie wymogów promocyjnych powinno być łatwe i przyjemne. To także okazja do bliższego zapoznania się z nowoczesnymi kanałami bankowymi BNP Paribas.

Które karty można wybrać do Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas?

Do Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas, poza standardową obsługą przez bankowość mobilną i internetową, w

Najczęstsze pytania

Promocja kont osobistych BNP Paribas z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA Euro 2020 potrwa od 24 maja 2021 r. do 11 lipca 2021 r. lub do wyczerpania limitu 3 000 uczestników objętych promocją. Liczy się data złożenia wniosku.

Tak, posiadacze Konta Otwartego na Ciebie w każdej chwili mogą złożyć wniosek o zmianę karty – wydanie nowej zamiast aktualnej. Opłaty za kartę pozostają zgodne z taryfą dla danego typu karty.

Pierwsza nagroda 50 zł wypłacana jest w sierpniu za spełnienie warunków w lipcu. Kolejne nagrody 100 zł są przyznawane w kolejnych miesiącach aż do października za aktywność w poprzednim miesiącu.

Na bieżąco aktualizowane informacje na temat dostępnej puli miejsc promocyjnych znajdują się na stronie www.bnpparibas.pl/mistrzostwa-z-bankiem w dziale „Sprawdź liczbę uczestników”.

Reklamacje dotyczące promocji „Mistrzostwa z Bankiem” należy składać pisemnie lub telefonicznie w contact center ‪801 321 123 lub za pośrednictwem formularza na stronie banku.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Studia już nie są potrzebne? Czy to prawda?
  2. Polskie miasta gotowe na KPO i konkretne inwestycje
  3. Niespodziewany obrót na konferencji Glapińskiego – ogromna zmiana na horyzoncie
  4. Gdzie w Sejmie zdeponować broń palną według Brauna
  5. Opłaty i długość trasy z Wrocławia do Krakowa. Ile kosztuje przejazd autostradą?
Autor Cecylia Rutkowska
Cecylia Rutkowska

Jestem ekonomistką, na blogu poruszam tematy związane z finansami osobistymi i inwestowaniem pieniędzy. Dzielę się praktycznymi poradami, analizuję sytuację gospodarczą.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Jak skutecznie oszczędzać pieniądze? Praktyczny poradnik
FinanseJak skutecznie oszczędzać pieniądze? Praktyczny poradnik

W obecnych czasach, odpowiednie zarządzanie swoimi pieniędzmi jest bardzo ważne. Równie istotne jest posiadanie oszczędności, co wiele osób wciąż ignoruje. Uznać należy to za duży błąd, ponieważ odłożone pieniądze często mogą nas uratować w przypadku nieplanowanych, dużych wydatków. Z drugiej strony, oszczędności mogą posłużyć także jako sposób na realizację naszych planów życiowych, jak podróże, czy zakup nowego samochodu. Z tego względu, warto wiedzieć jak skutecznie odkładać pieniądze.

Odpowiedzialny hazard dla graczy: główne zasady
FinanseOdpowiedzialny hazard dla graczy: główne zasady

W świecie, gdzie technologia przenika nasze życie, nowe kasyna stają się częścią kultury hazardu. To więcej niż tylko szansa na szczęście - to emocjonująca przygoda. Wybór odpowiedniego kasyna, np. Magic365, oraz metody płatności mają kluczowe znaczenie. Przeanalizujemy popularne metody, ich zalety i wady, oraz podpowiemy, jak wybrać najlepszą opcję dopasowaną do Twoich potrzeb

Sekrety dotacji – jak otrzymać wsparcie finansowe na rozwój firmy?
FinanseSekrety dotacji – jak otrzymać wsparcie finansowe na rozwój firmy?

Prowadzenie własnej działalności można porównać do niekończącej się podróży, która czasem jest łatwa i przyjemna, a innym razem pełna wybojów i zakrętów. Zdarza się, że w pewnej chwili warto skręcić z głównej trasy i eksplorować nowy nieznany teren. W takiej sytuacji dotacja jest jak piąty bieg, który rozpędza biznes. Dowiedz się, z jakich form finansowania możesz skorzystać.