Banki

Oddziały Millennium Banku w Warszawie - lokalizacje i godziny otwarcia

Autor Bartosz Antoniak
Bartosz Antoniak24.10.20234 min.
Oddziały Millennium Banku w Warszawie - lokalizacje i godziny otwarcia

Szukasz dogodnie zlokalizowanych oddziałów Banku Millennium w Warszawie? Chcesz sprawdzić adresy oraz godziny otwarcia placówek? W tym artykule znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje o lokalizacji i dostępności oddziałów Millennium Banku w stolicy.

Gdzie znajdę oddziały Millennium Banku w Warszawie?

Bank Millennium posiada bardzo rozbudowaną sieć oddziałów na terenie Warszawy. Łącznie znajduje się tu ponad 50 placówek, zlokalizowanych w większości dzielnic miasta. Najwięcej z nich znajdziemy na Mokotowie, Śródmieściu, Pradze Północ i Południe, Ochocie oraz na Woli i Bielanach. Oddziały banku można znaleźć zarówno w centrach handlowych i biurowcach, jak i w wolnostojących budynkach.

Dokładną listę wszystkich oddziałów Millennium Banku w Warszawie wraz z adresami można znaleźć na stronie internetowej banku. Wystarczy wejść w zakładkę „Znajdź oddział” i wpisać lokalizację Warszawa. Wyświetli się wtedy pełna lista oddziałów w stolicy z adresami, godzinami otwarcia i dodatkowymi informacjami.

Największe placówki banku w stolicy z dobrym dojazdem

Wśród oddziałów Millennium Banku w Warszawie zdecydowanie wyróżniają się duże, nowoczesne placówki zlokalizowane w centrum miasta oraz przy głównych arteriach komunikacyjnych. Do największych należą oddziały przy:

 • ul. Puławska 66/70
 • ul. Przy Agorze 17
 • plac Konstytucji 6
 • ul. Targowa 72
 • ul. Grójecka 59/63

Placówki te charakteryzują się nie tylko dużą powierzchnią i nowoczesnym wystrojem, ale przede wszystkim dogodnym położeniem - w pobliżu stacji metra oraz głównych arterii komunikacyjnych Warszawy. Dzięki temu dotrzeć do nich można bardzo szybko i wygodnie zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem.

Jak sprawdzić godziny otwarcia oddziałów Millennium Banku?

Oddziały Millennium Banku w Warszawie - lokalizacje i godziny otwarcia

Aby sprawdzić godziny otwarcia wybranego oddziału Banku Millennium w Warszawie, należy skorzystać z wyszukiwarki na stronie internetowej banku. Wystarczy wejść w zakładkę „Znajdź oddział”, wpisać lokalizację Warszawa, a następnie z listy oddziałów wybrać interesującą nas placówkę.

Po kliknięciu w wybrany oddział, na samym początku karty oddziału znajdują się podstawowe informacje takie jak: adres, godziny otwarcia, numer telefonu. Można więc bardzo łatwo i szybko sprawdzić godziny funkcjonowania oddziału we wszystkie dni tygodnia.

Warto pamiętać, że godziny otwarcia poszczególnych placówek mogą się od siebie różnić. Niektóre pracują codziennie, inne kilka dni w tygodniu. Dlatego zawsze najlepiej sprawdzić informacje o konkretnym oddziale na stronie www.

Jak znaleźć najbliższy oddział Millennium Banku w Warszawie?

Aby w prosty sposób zlokalizować najbliższy oddział Banku Millennium w Warszawie, można skorzystać z kilku opcji:

 • Wpisać swoją lokalizację (adres lub nazwę ulicy) w wyszukiwarce oddziałów na stronie Millennium Banku. System automatycznie pokaże oddziały najbliżej podanego adresu.
 • Skorzystać z funkcji lokalizacji w smartfonie – otworzyć mapy lub aplikację banku, włączyć GPS i wyszukać „Millennium Bank oddział”. Wyświetlą się najbliższe placówki.
 • Zadzwonić na infolinię banku 19 MILLE i poprosić konsultanta o wskazanie najbliższego oddziału.

Wybierając najbliższy oddział, warto zwrócić uwagę nie tylko na odległość, ale także dogodny dojazd komunikacją lub samochodem. Nie zawsze oddział dosłownie najbliżej położony będzie najwygodniejszy.

Oddziały banku Millennium z wygodnym parkingiem w Warszawie

Korzystając z oddziału banku samochodem, istotnym udogodnieniem jest możliwość skorzystania z wydzielonego parkingu. W Warszawie takie parkingi posiadają oddziały Millennium Banku zlokalizowane m.in. przy:

 • ul. Jana Pawła II 45a
 • Al. Jerozolimskich 179
 • ul. Marszałkowska 136

Warto zaplanować wizytę w oddziale z parkingiem, aby uniknąć stresu związanego ze znalezieniem miejsca postojowego w centrum miasta. Przed wizytą dobrze też sprawdzić, czy za parkowanie nie jest pobierana dodatkowa opłata.

Gdzie znajdują się oddziały Millennium Banku w centrum Warszawy?

Oddziały Millennium Banku w Warszawie - lokalizacje i godziny otwarcia

Największa koncentracja oddziałów Banku Millennium występuje w ścisłym centrum Warszawy. Są to placówki zlokalizowane przy takich ulicach jak:

 • ul. Marszałkowska 136
 • ul. Puławska 66/70
 • ul. Stanisława Żaryna 2A
 • Aleje Jerozolimskie 179

Centrum Warszawy to prestiżowa lokalizacja, którą cechuje doskonały dostęp zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Oddziały banku usytuowane w tym rejonie miasta cieszą się dużym zainteresowaniem klientów.

Oddziały banku Millennium w popularnych warszawskich centrach handlowych

Dla wygody klientów, część oddziałów Banku Millenium umiejscowiona jest także w popularnych centrach handlowych Warszawy. Umożliwia to połączenie wizyty w banku z zakupami i spędzaniem wolnego czasu. Oddziały znajdują się m.in. w takich obiektach jak:

 • Westfield Arkadia
 • CH Wola Park
 • CH King Cross

Lokalizacja oddziałów banku w centrach handlowych z pewnością jest atutem, zarówno ze względu na dogodny dojazd, jak i połączenie przydatnych usług w jednym miejscu. Można więc po wizycie w banku zrobić zakupy, zjeść w restauracji czy wybrać się do kina.

Podsumowanie

Oddziały Banku Millennium są bardzo dobrze rozmieszczone na terenie Warszawy i zapewniają dogodny dostęp dla klientów zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Największe placówki z parkingami zlokalizowane są w Śródmieściu oraz przy głównych stacjach metra. Oddziały w centrach handlowych umożliwiają połączenie wizyty w banku z innymi aktywnościami. Korzystając z wyszukiwarki na stronie www można w kilka sekund sprawdzić lokalizację i godziny pracy dowolnego oddziału w Warszawie.

Najczęstsze pytania

Najłatwiej to sprawdzić korzystając z wyszukiwarki oddziałów na stronie www banku. Wystarczy wpisać swoją lokalizację, a wyszukiwarka pokaże oddziały w pobliżu.

Godziny otwarcia poszczególnych oddziałów można sprawdzić na stronie internetowej banku w zakładce zawierającej szczegóły na temat danej placówki.

Część większych oddziałów w centrum Warszawy posiada własne parkingi dla klientów. Informacje na ten temat znajdują się na stronie banku w opisie danego oddziału.

W większości oddziałów można załatwić wszelkie standardowe sprawy bankowe. Jednak w mniejszych placówkach zakres usług może być ograniczony.

We wszystkich oddziałach banku obowiązują podstawowe zasady bezpieczeństwa, np. monitoring, ochrona, limity transakcji gotówkowych. Warto zapoznać się ze szczegółowymi regułami na stronie www.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Dom Freddiego Mercury'ego na sprzedaż. Właścicielka oczekuje wysokiej sumy
 2. Polskie miasta gotowe na KPO i konkretne inwestycje
 3. Niespodziewany obrót na konferencji Glapińskiego – ogromna zmiana na horyzoncie
 4. Gdzie w Sejmie zdeponować broń palną według Brauna
 5. Opłaty i długość trasy z Wrocławia do Krakowa. Ile kosztuje przejazd autostradą?
Autor Bartosz Antoniak
Bartosz Antoniak

Jestem redaktorem bloga SEPA Polska. Na łamach naszego bloga staram się przybliżyć czytelnikom ideę jednolitego obszaru płatności w euro (SEPA), z której korzystają setki milionów obywateli i przedsiębiorstw w Europie. Dzielę się moją wiedzą na temat funkcjonowania systemu SEPA, wyjaśniam korzyści płynące z ujednolicenia standardów, procedur i infrastruktury płatniczej. Omawiam praktyczne aspekty dokonywania szybkich przelewów SEPA oraz rozliczania transakcji w euro. Zapraszam do lektury moich artykułów, w których w przystępny sposób wyjaśniam zawiłości systemu płatności SEPA. Liczę, że dzięki mojemu blogowi coraz więcej osób w Polsce pozna i doceni udogodnienia, jakie niesie ze sobą uczestnictwo w SEPA.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Citi Handlowy: jak skontaktować się z infolinią?
BankiCiti Handlowy: jak skontaktować się z infolinią?

Potrzebujesz skontaktować się z infolinią Citi Handlowy? Przeczytaj o dedykowanych numerach i godzinach działania infolinii citi handlowy dla klientów indywidualnych i firmowych. Dowiedz się, kto może dzwonić i jak skorzystać z alternatywnych metod kontaktu.

Moneyback w mBanku: zasady funkcjonowania promocji
BankiMoneyback w mBanku: zasady funkcjonowania promocji

Skorzystaj z programu MBank Moneyback - Jak Działa Promocja? I zyskaj do 20% zwrotu za zakupy w popularnych kategoriach jak żywność, paliwo czy restauracje. Sprawdź zasady działania akcji i zdobądź nawet 8400 zł oszczędności rocznie