Konto Millennium 360° w 2024 - pełnia możliwości bankowych dla Ciebie

Tekst

Konto - 0zł
Bankomaty - 0/1/5zł
Karta - 0/5/11zł
Przelew internetowy - 0zł

Zalety:

 • arrow500 zł premii z kontem Millennium 360°
 • arrowdostęp do szerokiej oferty produktów
 • arrownowoczesna bankowość mobilna
 • arrowpromocje dla nowych klientów

Wady:

 • arrowbrak płatności Google Pay
 • arrowkonieczność aktywności by uniknąć opłat

Korzystanie z bankowości internetowej i mobilnej

Konto Millennium 360° oferuje klientom kompleksowy dostęp do bankowości internetowej i mobilnej. Możliwość zarządzania kontem przez Internet i aplikację mobilną to ogromna wygoda dla posiadaczy tego konta.

W bankowości internetowej można w prosty sposób dokonywać przelewów, kontrolować historię operacji, zakładać lokaty, sprawdzać saldo i wykonywać wiele innych czynności bankowych. Nawigacja jest intuicyjna, a wygląd przejrzysty.

Równie wygodnie jest korzystać z aplikacji mobilnej na telefonie lub tablecie. Pozwala ona na bieżący dostęp do konta w każdym miejscu i czasie. Można w niej dokonywać m.in. płatności BLIK, co jest bardzo praktyczne.

Bankowość internetowa i mobilna pozwala oszczędzać czas, ponieważ wiele czynności można wykonać bez konieczności wizyty w oddziale. To duża zaleta Kota Millennium 360° dla osób ceniących sobie wygodę.

Dostęp do szerokiej gamy produktów bankowych

Konto Millennium 360° wiąże się dostępem do szerokiej oferty produktów finansowych tego banku. Klienci mogą korzystać z atrakcyjnych lokat, kredytów, funduszy inwestycyjnych, ubezpieczeń i wielu innych usług.

Posiadacze konta mają możliwość założenia lokaty internetowej z konkurencyjnym oprocentowaniem. Mogą również ubiegać się o kredyt gotówkowy, hipoteczny lub firmowy na uczciwych warunkach.

Bank udostępnia także bogatą ofertę funduszy inwestycyjnych oraz ubezpieczeń majątkowych i na życie. Dzięki temu łatwiej jest skorzystać z dodatkowych produktów finansowych.

Szeroki wachlarz usług bankowych to duża zaleta konta Millennium 360°. Klienci nie muszą korzystać z produktów wielu instytucji finansowych i mogą załatwić większość spraw w jednym banku.

Tabela opłat

Karty

Typ karty płatniczejVisa Millennium 360°
Mastercard Millennium 360°
Funkcjonalności kartyrealizacja płatności zbliżeniowych
realizacja płatności internetowych
cashback
zabezpieczenie 3D Secure
Opłata za wydanie karty0zł
Miesięczna opłata za kartę

0 zł po spełnieniu warunku aktywności:dla osób 18 - 26 lat - wykonanie 1 transakcji kartą lub Blikiem w miesiącu
dla osób powyżej 26 lat - wykonanie 5 transakcji kartą lub Blikiem w miesiącu

5 zł – dla osób w wieku 18-26 lat
11 zł – dla osób powyżej 26 lat

Bankomaty

Wypłata gotówki w bankomatach w Polsce

0 zł w bankomatach Banku Millennium
0 zł w pozostałych bankomatach po spełnieniu warunku aktywności:dla osób 18 - 26 lat - wykonanie 1 transakcji kartą lub Blikiem w miesiącu
dla osób powyżej 26 lat - wykonanie 5 transakcji kartą lub Blikiem w miesiącu

1 zł w bankomatach Santander Bank Polska oraz Planet Cash
5 zł w pozostałych bankomatach

Wypłata gotówki w bankomatach Blikiem0zł
Wypłata gotówki w bankomatach za granicą5 zł + 2% za przewalutowanie dla kwot powyżej 1000 zł / miesięcznie
bank nie pobiera opłat, po spełnieniu warunku aktywności: wykonanie 5 transakcji kartą lub Blikiem w miesiącu
Wpłata gotówki we wpłatomacie0zł

Przelewy i zlecenia

Przelew krajowy0zł
Przelew natychmiastowy10zł
Przelew na telefon BLIK0zł
Przelew europejski SEPA0 zł, spread 5,8%
Przelew zagraniczny SWIFT0,5% (min. 20 zł max. 125 zł) kwoty przelewu
Zlecenie stałe0zł
Polecenie zapłaty0zł

Wygodne zarządzanie finansami z jednego konta

Konto Millennium 360° ułatwia zarządzanie domowym budżetem i finansami. Dzięki niemu można w prosty i przejrzysty sposób kontrolować wpływy i wydatki zgromadzone na jednym rachunku.

Wszystkie środki dostępne są w jednym miejscu, co pozwala na bieżąco monitorować saldo i historie operacji. Można w ten sposób lepiej planować wydatki i oszczędności.

Posiadacze konta mają również możliwość otwierania dodatkowych rachunków oszczędnościowych i lokat. Ułatwia to podział środków na różne cele.

Wygodne zarządzanie finansami osobistymi to ogromna zaleta konta Millennium 360°. Dzięki niemu łatwiej zapanować nad domowym budżetem.

Wsparcie w oszczędzaniu

Konto Millennium 360° oferuje narzędzia wspierające regularne oszczędzanie. Można zdefiniować zasilenia automatyczne, dzięki którym określona kwota będzie cyklicznie przelewana na rachunek oszczędnościowy lub lokatę.

Funkcja „Celowanie w cel” umożliwia natomiast gromadzenie środków na konkretny cel, np. zakup sprzętu RTV czy wakacje. Widoczny pasek postępu pomaga monitorować postępy w realizacji założonego celu.

Dodatkowe usługi i produkty w Millennium

Jako klient Banku Millennium S.A., uzyskujesz dostęp do różnorodnych produktów i usług:

 • Zwroty za zakupy: Program dla klientów banku, oferujący zwrot części wydatków u partnerów. Bank promuje program Goodie, dający nawet do 25% zwrotu.
 • Program Lubię to polecam: Możliwość zdobycia nagród za polecenie rachunków w Banku Millennium S.A.
 • Pakiet Bardzo Pomocny: Indywidualne ubezpieczenie assistance, dostępne bez opłat przez 3 miesiące. Oferuje do 7 interwencji specjalistów rocznie.
 • Bezpłatne przelewy na e-mail/numer telefonu: Wygodna opcja dokonywania przelewów bez znajomości numeru rachunku bankowego odbiorcy.
 • Manager Finansów: Narzędzie wspierające zarządzanie budżetem domowym, analizujące wpływy i wydatki.
 • Happy Hours: Loteria oferująca podwyższone oprocentowanie na lokacie terminowej na okres od 32 do 61 dni.
 • Pakiet Walutowy: Rozwiązanie dla osób często podróżujących, zmniejszające koszty transakcji walutowych.
 • Konto walutowe: Dostępne dla walut EUR, USD, GBP, CHF, z opcją karty unikającej opłat za przewalutowanie.
 • Karta kredytowa: Dostępna w 4 wariantach z RRSO ok. 20% rocznie i okresem bezodsetkowym do 51 dni.
 • Konto Oszczędnościowe Profit: Elastyczny dostęp do środków z promocyjnym oprocentowaniem przez 60 dni.
 • Płatności mobilne: Bezpieczne i wygodne płatności zbliżeniowe za pomocą telefonu lub BLIKa.
 • Kredyty i pożyczki: Różnorodna oferta finansowa, w tym kredyty gotówkowe i hipoteczne.

Oprocentowanie i promocje dla nowych klientów

Nowi klienci otwierający Konto Millennium 360° mogą liczyć na atrakcyjne oprocentowanie i różnego rodzaju promocje. Jest to często dodatkowa zachęta do skorzystania z oferty tego banku.

Przykładowo, nowi klienci mogą otrzymać bonus środków pieniężnych za otwarcie i aktywne korzystanie z konta. Aktualnie jest to premia w wysokości 500 zł.

Ponadto, przez określony czas od otwarcia rachunku może obowiązywać wyższe oprocentowanie lokat. Daje to szansę na osiągnięcie ponadprzeciętnych zysków z oszczędności.

Różnego rodzaju zachęty dla nowych klientów to duży atut Konta Millennium 360°. Można dzięki nim zyskać dodatkowe korzyści finansowe.

Posiadacze Konta Millennium 360° chwalą je za łatwość obsługi, atrakcyjne oprocentowanie i bogatą ofertę dodatkowych usług bankowych.

Konto 360° dla młodych

Nowa wersja rachunku osobistego Millennium 360° skierowana do osób w wieku 18-26 lat oferuje te same funkcje co standardowa wersja konta.

Bank Millennium S.A. wprowadził jednak specjalne udogodnienia dla młodych posiadaczy konta Millennium 360°. Osoby poniżej 26 roku życia mogą cieszyć się preferencyjnymi warunkami korzystania z karty debetowej, w tym darmowymi wypłatami ze wszystkich bankomatów na świecie. Wystarczy dokonać jednej transakcji bezgotówkowej w okresie rozliczeniowym. Niezrealizowanie tego warunku skutkuje opłatą 5 zł (zamiast standardowych 11 zł) za korzystanie z karty.

Dla jeszcze młodszych, bank zachowuje Konto 360° Junior, dostępne od pierwszego dnia życia dziecka. Konto to jest podzielone na trzy kategorie wiekowe: 0-6 lat, 7-12 lat i 13-17 lat. Z wiekiem dziecka, zmieniają się również dostępne dla niego opcje:

 • Dla maluchów do 6 lat: rodzice mogą oszczędzać środki na koncie dziecka oraz korzystać z promocyjnego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym Profit.
 • Dla dzieci w wieku 7-12 lat: dostęp do aplikacji mobilnej dostosowanej do wieku i karty debetowej pod kontrolą rodzica.
 • Po ukończeniu 12 roku życia: dziecko zyskuje dostęp do internetowej bankowości Millenet i bardziej zaawansowanej wersji aplikacji mobilnej.

Już od 7 roku życia, dziecko może dokonywać płatności zbliżeniowych za pomocą telefonu oraz BLIKA, a także prosić o kieszonkowe przez aplikację, co jest dodatkową funkcją dostępną dla najmłodszych użytkowników.

Aplikacja mobilna


Aplikacja mobilna Banku Millennium to wszechstronne narzędzie do zarządzania finansami, oferujące szeroki zakres usług i funkcji. Oto niektóre z jej kluczowych zalet:

 • Płatności zbliżeniowe telefonem: Bezgotówkowe płacenie za zakupy za pomocą telefonu, co zapewnia szybkość i wygodę.
 • Płatności BLIK: Możliwość dokonywania szybkich płatności oraz wypłat z bankomatów za pomocą kodu BLIK.
 • Dostęp do produktów bankowych: Bezpośredni dostęp do oferty banku, w tym pożyczek, lokat, planów inwestycyjnych, usług walutowych oraz ubezpieczeń.
 • Kontakt z bankiem: Szybka i wygodna komunikacja z konsultantem oraz dostęp do pomocy.
 • Zarządzanie kartami kredytowymi i przedpłaconymi: Obejmuje historię transakcji, spłatę zadłużenia, przelewy, zasilanie, a także możliwość zwiększania limitu w ramach oferty specjalnej.
 • Aktywacja i blokowanie kart: Możliwość szybkiego zabezpieczenia środków w przypadku zagubienia lub kradzieży karty.
 • Nadanie i zmiana kodu PIN: Bez konieczności odwiedzania oddziału lub korzystania z bankomatu.
 • Dostosowanie limitów transakcji: Kontrola nad kwotami, które można wydać lub wypłacić, zwiększająca bezpieczeństwo i pomagająca w zarządzaniu budżetem.

Jak założyć konto?

Otwórz konto w 15 minut
Bank Millennium oferuje elastyczne opcje zakładania konta, które umożliwiają przyszłym klientom podpisanie umowy w sposób, który najbardziej im odpowiada. Możliwe jest to zarówno osobiście, w jednym z oddziałów bankowych, jak i zdalnie – poprzez bankowość internetową lub aplikację mobilną.

 • Wypełnij formularz: Znajdziesz go na stronie internetowej banku.
 • Wybierz metodę zawarcia umowy: Możesz to zrobić online, za pomocą aplikacji mobilnej, lub osobiście w oddziale banku.
 • Postępuj według wytycznych:

Aby otworzyć konto przez internet, wykonaj przelew ze swojego konta w innym banku.
Preferujesz aplikację mobilną? Prześlij zdjęcie swojego dowodu osobistego i nagranie wideo twarzy, aby przejść weryfikację biometryczną.
Jeśli chcesz osobiście zawrzeć umowę w oddziale, wybierz lokalizację, gdzie na Ciebie czekają przygotowane dokumenty. Możesz je podpisać nawet tego samego dnia, jeśli jest to dzień roboczy.

Bezpieczeństwo środków i danych użytkowników

Bezpieczeństwo powierzonych środków i danych osobowych jest priorytetem dla Banku Millennium. Klienci konta 360° mogą czuć się spokojni o poufność informacji i zgromadzonych oszczędności.

Bank stosuje nowoczesne zabezpieczenia, takie jak szyfrowanie transmisji danych czy uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Chroni to przed kradzieżą danych i nieautoryzowanym dostępem do rachunku.

Ponadto, środki na koncie objęte są ustawowym systemem gwarantowania depozytów BFG do równowartości 100 000 euro. Zapewnia to wysoki poziom ochrony w przypadku problemów finansowych banku.

Dbanie o bezpieczeństwo klientów to mocna strona Banku Millennium. Można powierzyć mu swoje finanse z pełnym zaufaniem.

Ubezpieczenie kart i transakcji

Posiadacze Kota Millennium 360° mogą dodatkowo zabezpieczyć się, korzystając z ubezpieczeń kart płatniczych i transakcji. Chronią one np. przed nieuprawnionymi transakcjami.

Dostępne są ubezpieczenia typu „Ochrona karty” czy „Ochrona danych w bankowości elektronicznej”. Zapewniają one wsparcie w przypadku kradzieży karty lub środków z konta.

Opinie klientów o wygodzie i funkcjonalności konta

Konto Millennium 360° cieszy się bardzo dobrymi opiniami klientów. Chwalą oni intuicyjną bankowość internetową, wygodną aplikację oraz przejrzystość tego konta.

Klienci doceniają pełen dostęp do podstawowych operacji bankowych, takich jak przelewy, zakładanie lokat czy płatności mobilne. Podkreślają, że konto idealnie nadaje się do codziennego zarządzania domowym budżetem.

Posiadacze rachunku chwalą również stosunkowo wysoki poziom bezpieczeństwa i ochrony środków. Doceniają także miłą i kompetentną obsługę w placówkach banku.

Ogólny odbiór Konta Millennium 360° jest więc bardzo pozytywny. Klienci polecają je wszystkim szukającym wygodnego, funkcjonalnego i nowoczesnego konta osobistego.

 • Łatwa obsługa i przejrzysty wygląd
 • Komplet funkcji do codziennego zarządzania finansami
 • Wysoki poziom bezpieczeństwa środków
 • Możliwość płatności mobilnych BLIK
 • Dobra opinia o obsłudze klienta w placówkach

Podsumowanie - czy warto założyć Konto Millennium 360°?

Przedstawiona oferta Konta Millennium 360° wydaje się bardzo atrakcyjna i przemyślana. Kompleksowe narzędzia bankowości internetowej i mobilnej w połączeniu z szeroką gamą dodatkowych produktów finansowych tworzą naprawdę wartościową całość. Bezpłatne korzystanie z podstawowych funkcji konta i przystępne warunki promocyjne dodatkowo zachęcają do skorzystania z tej propozycji.

Konto 360° jest przeznaczone dla każdego, kto ceni sobie wygodę i nowoczesność w codziennym zarządzaniu finansami osobistymi. Osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą również mogą je wykorzystać jako podstawowy rachunek firmowy. W mojej ocenie każdy znajdzie w tej ofercie coś dla siebie.

Biorąc pod uwagę zalety Konta Millennium 360° uważam, że jest to propozycja godna polecenia. Zachęcam do zapoznania się z tą ofertą i porównania jej z konkurencyjnymi kontami z naszego rankingu. Jeśli priorytetem jest wygoda i nowoczesność, ten produkt może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Najczęstsze pytania

Konto Millennium 360° jest dostępne dla osób pełnoletnich i można je założyć zarówno w oddziale, jak i online. Konto jest całkowicie bezpłatne przy dokonywaniu minimum 5 transakcji kartą lub BLIK co miesiąc. W innym wypadku naliczana jest opłata w wysokości 6 zł miesięcznie.

Poprzez bankowość internetową i aplikację mobilną można m.in. sprawdzać saldo, wykonywać przelewy, kontrolować historię rachunku, zakładać lokaty, dysponować kartami czy dokonywać płatności BLIK.

Tak, Konto Millennium 360° można założyć również jako konto wspólne dla dwóch osób. Wystarczy, że wniosek o otwarcie złożą dwaj wnioskodawcy w oddziale lub zdalnie za pomocą podpisu kwalifikowanego.

Posiadacze Konta Millennium 360° mogą starać się o wydanie karty kredytowej. W ofercie banku znajdują się karty kredytowe Mastercard, w tym Platinum Cashback i World EliteTM Mastercard.

Przy spełnieniu warunku 5 transakcji miesięcznie, posiadacz konta 360° może wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Autor Bartosz Antoniak
Bartosz Antoniak

Jestem redaktorem bloga SEPA Polska. Na łamach naszego bloga staram się przybliżyć czytelnikom ideę jednolitego obszaru płatności w euro (SEPA), z której korzystają setki milionów obywateli i przedsiębiorstw w Europie. Dzielę się moją wiedzą na temat funkcjonowania systemu SEPA, wyjaśniam korzyści płynące z ujednolicenia standardów, procedur i infrastruktury płatniczej. Omawiam praktyczne aspekty dokonywania szybkich przelewów SEPA oraz rozliczania transakcji w euro. Zapraszam do lektury moich artykułów, w których w przystępny sposób wyjaśniam zawiłości systemu płatności SEPA. Liczę, że dzięki mojemu blogowi coraz więcej osób w Polsce pozna i doceni udogodnienia, jakie niesie ze sobą uczestnictwo w SEPA.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane recenzje

CitiKonto - Recenzja konta osobistego od Citi Handlowy 2024 - opinie

CitiKonto - Recenzja konta osobistego od Citi Handlowy 2024 - opinie

Konto - 0zł
Bankomaty - 0/8zł
Karta - 0zł
Przelew internetowy - 0zł

Velo Bank Konto Osobiste - wszystko co musisz wiedzieć w 2024 - opinie

Velo Bank Konto Osobiste - wszystko co musisz wiedzieć w 2024 - opinie

Konto - 0zł
Bankomaty - 0/5zł
Karta - 0/7zł
Przelew internetowy - 0zł

Pekao Konto Osobiste 2024 - Oprocentowanie, Zalety i Recenzje

Pekao Konto Osobiste 2024 - Oprocentowanie, Zalety i Recenzje

 • Konto - 0zł 
 • Bankomaty - 0/2,3% (min. 5 zł) 
 • Karta - 0/4zł
 • Przelew internetowy - 0zł

Nest Bank - konto osobiste. Jak oceniają je użytkownicy w 2024?

Nest Bank - konto osobiste. Jak oceniają je użytkownicy w 2024?

Konto - 0zł
Bankomaty - 0/6zł
Karta - 0zł
Przelew internetowy - 0zł