Banki

PKO BP oddział Puławska 15 - kontakt, godziny otwarcia, numer telefonu

Autor Maciej Bąk
Maciej Bąk12.01.20245 min.
PKO BP oddział Puławska 15 - kontakt, godziny otwarcia, numer telefonu

PKO BP - oddział Puławska 15 to dogodnie zlokalizowany oddział banku znajdujący się w warszawskiej dzielnicy Śródmieście. W artykule znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące tej placówki - godziny otwarcia, numer telefonu, dane kontaktowe oraz opis usług i produktów dostępnych na miejscu. Oddział przy Puławskiej obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Kluczowe wnioski:
 • Oddział PKO BP przy ul. Puławskiej 15 jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00.
 • Numer telefonu do oddziału to 22 596 39 25.
 • W oddziale można skorzystać m.in. z usług bankowości osobistej, biznesowej oraz private banking.
 • Placówka zapewnia wygodny dojazd i dostęp dla osób z niepełnosprawnościami.
 • W oddziale dostępni są doradcy klienta, gotowi udzielić pomocy i informacji.

Podstawowe informacje o oddziale PKO BP przy ul. Puławskiej 15

Oddział PKO BP przy ul. Puławskiej 15 w Warszawie jest dogodnie usytuowany w centralnej części dzielnicy Śródmieście. To nowoczesna placówka oferująca szeroki wachlarz usług bankowych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm.

Klienci mogą tu skorzystać m.in. z obsługi rachunków osobistych i firmowych, lokat, kredytów, kart płatniczych czy też produktów inwestycyjnych. Placówka dysponuje także nowoczesną strefą samoobsługową z bankomatem.

Oddział zapewnia wygodny dojazd własnym samochodem, a także dobry dostęp komunikacją miejską (metro, autobusy, tramwaje). W pobliżu znajdują się przystanki Metra Politechnika oraz Plac Na Rozdrożu. Dojście z przystanków zajmuje około 5-7 minut.

Godziny funkcjonowania oddziału

Oddział PKO BP przy ul. Puławskiej 15 jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00. W soboty placówka jest nieczynna.

Klienci mogą korzystać ze strefy samoobsługowej, w tym bankomatu, również poza godzinami otwarcia oddziału.

Numer telefonu do oddziału

Kontakt telefoniczny z pracownikami oddziału PKO BP przy ul. Puławskiej 15 możliwy jest pod numerem 22 596 39 25. Pod tym numerem można uzyskać wszelkie informacje dotyczące oferty oraz funkcjonowania placówki, a także umówić się na spotkanie z doradcą.

Pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości klientów.

Infolinia PKO BP czynna całodobowo to 800 302 302. Można do niej dzwonić także w sprawach dotyczących oddziału przy ul. Puławskiej 15.

Czytaj więcej: Promocja ING - Oferta promocyjna w ING Banku, najlepsze banki

Jak trafić do oddziału PKO BP na Puławskiej

Oddział PKO BP usytuowany jest przy ul. Puławskiej 15 w Warszawie, w dzielnicy Śródmieście, nieopodal placu Na Rozdrożu. Budynek znajduje się po zachodniej stronie ulicy, na niewielkim placyku, w sąsiedztwie skweru Kościuszki.

Dojazd do oddziału PKO BP na Puławskiej jest wygodny zarówno transportem publicznym, jak i samochodem. W pobliżu dostępnych jest wiele miejsc parkingowych (płatne strefa Śródmieście).

Metro Politechnika lub Plac Na Rozdrożu
Tramwaj 1, 3, 9, 24 i 25 - przystanek Plac Na Rozdrożu
Autobus 127, 158, 504, 517 i 521 - przystanek Plac Na Rozdrożu

Wygodny dojazd do oddziału Puławska

Osoby dojeżdżające do oddziału własnym samochodem mogą skorzystać z licznych, płatnych miejsc parkingowych zlokalizowanych wokół placówki. Najbliższy, nieduży parking znajduje się przy skwerze Kościuszki, w odległości ok. 100 metrów od banku.

Oddział zapewnia również wygodny dostęp dla klientów z niepełnosprawnościami - podjazd dla wózków oraz windę.

Oferta oddziału PKO BP Puławska

PKO BP oddział Puławska 15 - kontakt, godziny otwarcia, numer telefonu

Klienci indywidualni mogą w oddziale PKO BP przy ul. Puławskiej 15 założyć rachunek osobisty (ROR), skorzystać z szerokiej oferty lokat i kont oszczędnościowych, zaciągnąć kredyt gotówkowy, hipoteczny lub konsolidacyjny, wyrobić kartę debetową czy kredytową, a także nabyć obligacje skarbowe.

 • Oddział oferuje także konta firmowe, kredyty dla przedsiębiorstw, leasing czy faktoring.
 • Klienci zamożni mogą skorzystać z usług private banking obejmujących m.in. doradztwo inwestycyjne, fundusze inwestycyjne, rozwiązania wealth management.

Placówka dysponuje nowoczesną strefą samoobsługową z bankomatem umożliwiającym m.in. wpłaty i wypłaty gotówki przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

PKO BP Puławska - kontakt i pracownicy oddziału - kontakt i pracownicy oddziału

Klienci oddziału PKO BP przy ul. Puławskiej 15 w Warszawie mogą liczyć na profesjonalną obsługę doświadczonej kadry bankowców. Doradcy są do dyspozycji w godzinach otwarcia placówki.

Można z nimi skonsultować ofertę banku, otworzyć rachunek, zawrzeć umowę kredytu hipotecznego i wielu innych produktów.

Kontakt z oddziałem możliwy jest osobiście pod adresem Puławska 15 oraz telefonicznie pod numerem 22 596 39 25.

Podsumowanie

Oddział PKO BP przy ul. Puławskiej 15 w Warszawie to nowoczesna placówka oferująca szeroką gamę usług bankowych. Klienci indywidualni i biznesowi mogą tu założyć rachunek, wyrobić kartę płatniczą, zaciągnąć kredyt gotówkowy lub hipoteczny, a także skorzystać z bogatej oferty inwestycyjnej.

Oddział położony jest w dogodnym punkcie dzielnicy Śródmieście, z dobrym dojazdem komunikacją miejską i samochodem. Do PKO BP przy ul. Puławskiej można dotrzeć m.in. z przystanków Metra Politechnika lub Plac Na Rozdrożu.

Placówka przy Puławskiej 15 działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00. Poza tymi godzinami dostępna jest strefa samoobsługowa z bankomatem. Kontakt telefoniczny z pracownikami możliwy jest pod numerem 22 596 39 25.

Klienci oddziału mogą liczyć na profesjonalną obsługę doświadczonego zespołu bankowców, którzy doradzą w kwestii wyboru najkorzystniejszych produktów i usług bankowych.

Najczęstsze pytania

Oddział przy ul. Puławskiej 15 jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00. W soboty oraz niedziele placówka pozostaje zamknięta. Poza godzinami pracy oddziału dostępna jest strefa samoobsługowa z bankomatem.

Bezpośredni numer telefonu do oddziału przy ul. Puławskiej 15 w Warszawie to 22 596 39 25. Dzwoniąc pod ten numer można skontaktować się z pracownikami placówki i uzyskać informacje na temat oferty oraz funkcjonowania oddziału.

Oddział oferuje pełen zakres usług bankowości detalicznej i biznesowej PKO BP, m.in. rachunki osobiste i firmowe, lokaty, kredyty gotówkowe i hipoteczne, karty płatnicze, produkty inwestycyjne i ubezpieczeniowe. Placówka dysponuje też nowoczesną strefą samoobsługową.

Tak, w oddziale znajduje się bankomat umożliwiający m.in. sprawdzenie salda, wypłatę gotówki, wpłatę na rachunek czy doładowanie telefonu. Jest on dostępny całodobowo, również poza godzinami otwarcia placówki.

W okolicy oddziału PKO BP na Puławskiej znajduje się kilka płatnych parkingów ulicznych oraz parking przy skwerze Kościuszki. Można również skorzystać z pobliskich parkingów przy centrach handlowych Blue City i Złote Tarasy.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Studia już nie są potrzebne? Czy to prawda?
 2. Przyszłość polskiej gospodarki: Kongres 3W o wodzie, wodór, węglu
 3. Niespodziewany Zwrot Akcji na Konferencji Adama Glapińskiego - Musisz to Zobaczyć
 4. Gdzie w Sejmie zdeponować broń palną według Brauna
 5. Opłaty i długość trasy z Wrocławia do Krakowa. Ile kosztuje przejazd autostradą?
Autor Maciej Bąk
Maciej Bąk

Interesuję się rynkami finansowymi i inwestowaniem. Prowadzę blog, na którym publikuję porady z zakresu oszczędzania, lokowania kapitału, zarządzania budżetem domowym. Dzielę się swoją wiedzą.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Citi Handlowy: jak skontaktować się z infolinią?
BankiCiti Handlowy: jak skontaktować się z infolinią?

Potrzebujesz skontaktować się z infolinią Citi Handlowy? Przeczytaj o dedykowanych numerach i godzinach działania infolinii citi handlowy dla klientów indywidualnych i firmowych. Dowiedz się, kto może dzwonić i jak skorzystać z alternatywnych metod kontaktu.

Moneyback w mBanku: zasady funkcjonowania promocji
BankiMoneyback w mBanku: zasady funkcjonowania promocji

Skorzystaj z programu MBank Moneyback - Jak Działa Promocja? I zyskaj do 20% zwrotu za zakupy w popularnych kategoriach jak żywność, paliwo czy restauracje. Sprawdź zasady działania akcji i zdobądź nawet 8400 zł oszczędności rocznie