Banki

Promocja w Alior Bank - sprawdź atrakcyjne oferty i zgarnij dodatkowe korzyści

Autor Bartosz Antoniak
Bartosz Antoniak07.11.20233 min.
Promocja w Alior Bank - sprawdź atrakcyjne oferty i zgarnij dodatkowe korzyści

Poszukujesz atrakcyjnych promocji bankowych? Alior Bank przygotował dla nowych klientów szereg korzystnych ofert, dzięki którym można zaoszczędzić sporo pieniędzy. Poznaj szczegóły najciekawszych promocji w Alior Banku i sprawdź, z której warto skorzystać.

Jakie promocje ma do zaoferowania Alior Bank?

Alior Bank przygotował promocje zarówno dla osób otwierających konto osobiste, jak i ubiegających się o kredyt gotówkowy czy kartę kredytową. Do wyboru są też atrakcyjne lokaty terminowe z podwyższonym oprocentowaniem. Poniżej znajdziesz zestawienie najciekawszych ofert promocyjnych Alior Banku.

Konto Jakże Osobiste z 200 zł i kartą za 0 zł przez rok

Jedną z najbardziej atrakcyjnych promocji w Alior Banku jest oferta na Konto Jakże Osobiste. Osoby, które założą to konto internetowe do końca stycznia 2023 r., otrzymają:

  • 200 zł na powitanie po wykonaniu 5 transakcji kartą,
  • kartę debetową bez opłat przez 12 miesięcy,
  • dostęp do bankowości mobilnej i internetowej za 0 zł.

Dodatkowo konto nie jest obciążone żadnymi opłatami za prowadzenie przez min. 6 miesięcy. Aby otrzymać 200 zł premii, wymagane jest wyrażenie zgód marketingowych. Promocja dotyczy klientów, którzy wcześniej nie mieli konta osobistego w Alior Banku.


Czytaj więcej: Nest Bank - Najlepsze konto osobiste i karty online

Rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy z oprocentowaniem do 3%

Promocja w Alior Bank - sprawdź atrakcyjne oferty i zgarnij dodatkowe korzyści

Alior Bank przygotował też promocję na rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Można go otworzyć bez konieczności posiadania konta osobistego. Klienci, którzy założą taki rachunek do końca grudnia 2022 r., otrzymają oprocentowanie 3% przez 4 miesiące do kwoty 10 000 zł. Standardowo rachunek ten jest oprocentowany na 0,01%.

Kredyt gotówkowy online z marżą już od 4,99%

W ramach promocji na kredyt gotówkowy Alior Bank oferuje obniżoną marżę już od 4,99%. Dotyczy to wniosków złożonych przez internet do końca stycznia 2023 r. Minimalna kwota kredytu to 5 tys. zł, maksymalna 100 tys. zł, a okres kredytowania od 6 do 96 miesięcy. Dodatkowo bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu.

Karta kredytowa z darmową opłatą roczną

W promocji Alior Banku znalazła się również karta kredytowa. Osoby, które do końca grudnia 2022 r. złożą wniosek online i zostaną pozytywnie ocenione, otrzymają kartę z zerową opłatą roczną. Promocja obejmuje karty Mastercard (w tym FreeCash Mastercard) i Visa (w tym MegaWars Visa).

Lokaty terminowe z oprocentowaniem nawet do 4%

W ofercie promocyjnej Alior Banku znajdują się również lokaty terminowe z podwyższonym oprocentowaniem. Do wyboru są lokaty na okres 3, 6 i 12 miesięcy z oprocentowaniem odpowiednio 3%, 3,5% i 4%. Maksymalna kwota lokaty objętej promocją to 100 tys. zł. Oferta obowiązuje do końca listopada 2022 r.

Jak skorzystać z promocji Alior Banku?

Promocja w Alior Bank - sprawdź atrakcyjne oferty i zgarnij dodatkowe korzyści

Aby skorzystać z promocji Alior Banku, w pierwszej kolejności zapoznaj się ze szczegółami ofert na stronie internetowej banku. Sprawdź warunki promocji oraz ewentualne dodatkowe wymagania dotyczące np. sposobu złożenia wniosku czy konieczności spełnienia określonych warunków.

Sprawdź aktualne promocje na stronie internetowej banku

Najlepszym sposobem na to, aby być na bieżąco z aktualnymi promocjami Alior Banku, jest regularne sprawdzanie oferty na stronie internetowej banku. Wszystkie szczegóły promocji, w tym okres ich obowiązywania, kwoty premii czy wymagane warunki, są tam szczegółowo opisane. Dzięki temu można wybrać najkorzystniejszą ofertę i perfekcyjnie dopasować ją do swoich potrzeb.

Podsumowanie

Promocje przygotowane przez Alior Bank to doskonała okazja do tego, aby taniej lub zupełnie bez opłat otworzyć konto osobiste, założyć lokatę czy otrzymać atrakcyjny kredyt gotówkowy lub kartę kredytową. Warunki promocji są korzystne, a oferty obejmują szeroki wachlarz produktów bankowych. Dzięki promocjom Alior Banku można sporo zaoszczędzić. Warto więc zapoznać się z aktualnymi ofertami promocyjnymi na stronie internetowej banku i wybrać najlepszą opcję dla siebie.

Najczęstsze pytania

Terminy obowiązywania promocji są różne w zależności od oferty. Np. promocja na Konto Jakże Osobiste obowiązuje do końca stycznia 2023 r., natomiast na lokaty terminowe - do końca listopada 2022 r. Dokładne daty znajdziesz w regulaminach promocji na stronie Alior Banku.

W większości przypadków tak. Np. można otworzyć Konto Jakże z premią 200 zł i jednocześnie założyć lokatę na promocyjnych warunkach. Wyjątkiem są np. oferty, gdzie wyraźnie zaznaczono, że promocja nie łączy się z innymi ofertami.

Zdecydowana większość promocji skierowana jest do nowych klientów, ale nie wszystkie. Np. oferta promocyjna na lokaty terminowe obejmuje zarówno nowych, jak i obecnych klientów.

Aby otrzymać premię 200 zł, należy wykonać pierwszych 5 transakcji kartą (min. 50 zł każda) w ciągu 2 miesięcy od otwarcia rachunku. Dodatkowo trzeba wyrazić zgody marketingowe. Szczegóły w regulaminie promocji.

Tak, promocyjne warunki kredytu gotówkowego obowiązują wszystkich klientów, którzy złożą wniosek online, niezależnie od tego, czy mają już konto, czy dopiero je otwierają.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-outline
Ocena: 4.00 Liczba głosów: 1

5 Podobnych Artykułów:

  1. W środę posłanka zastąpi Mariusza Kamińskiego. Jego ślubowanie w Sejmie.
  2. Belka wytknął błąd kancelarii Morawieckiego w nowym raporcie
  3. Zaskakujące wydarzenia na konferencji Adama Glapińskiego - co się stało?
  4. Jak sztuczna inteligencja zastępuje nauczycieli? Futuroznawcy podają, że ruszyły zwolnienia
  5. Opłaty i długość trasy z Wrocławia do Krakowa. Ile kosztuje przejazd autostradą?
Autor Bartosz Antoniak
Bartosz Antoniak

Jestem redaktorem bloga SEPA Polska. Na łamach naszego bloga staram się przybliżyć czytelnikom ideę jednolitego obszaru płatności w euro (SEPA), z której korzystają setki milionów obywateli i przedsiębiorstw w Europie. Dzielę się moją wiedzą na temat funkcjonowania systemu SEPA, wyjaśniam korzyści płynące z ujednolicenia standardów, procedur i infrastruktury płatniczej. Omawiam praktyczne aspekty dokonywania szybkich przelewów SEPA oraz rozliczania transakcji w euro. Zapraszam do lektury moich artykułów, w których w przystępny sposób wyjaśniam zawiłości systemu płatności SEPA. Liczę, że dzięki mojemu blogowi coraz więcej osób w Polsce pozna i doceni udogodnienia, jakie niesie ze sobą uczestnictwo w SEPA.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły