Banki

Santander Bankowość Elektroniczna - Bankowość Internetowa Santander

Autor Maciej Bąk
Maciej Bąk03.01.20247 min.
Santander Bankowość Elektroniczna - Bankowość Internetowa Santander

Santander Bankowość Elektroniczna to wygodny i bezpieczny dostęp do konta bankowego przez Internet. Pozwala na wykonywanie podstawowych operacji finansowych bez konieczności wizyty w oddziale. Dzięki bankowości internetowej Santander można sprawdzać saldo, wykonywać przelewy, zakładać lokaty czy zarządzać kartami.

Kluczowe wnioski:
 • Bankowość internetowa Santander pozwala zaoszczędzić czas dzięki dostępowi do konta przez Internet.
 • Możliwe jest wykonanie podstawowych operacji finansowych bezpotrzeby wizyty w oddziale.
 • Funkcje bankowości elektronicznej Santander obejmują m.in. przeglądanie salda, przelewy, lokaty.
 • Jest to wygodny i bezpieczny sposób na zarządzanie swoimi finansami.
 • Pozwala kontrolować stan konta bankowego z dowolnego miejsca i urządzenia z dostępem do Internetu.

Załóż konto w bankowości Santander

Santander Bankowość Elektroniczna umożliwia szybkie i wygodne założenie konta bankowego przez Internet, bez konieczności wizyty w oddziale. Cały proces otwarcia rachunku przebiega online i zajmuje zaledwie kilka minut. Wystarczy wejść na stronę Santander Bank Polska, wybrać interesujący Cię rachunek bankowy i wypełnić wniosek elektroniczny. Podajesz tam swoje dane osobowe oraz wybierasz opcje konta.

Zaletą bankowości elektronicznej Santander jest oszczędność czasu dzięki założeniu konta przez Internet. Nie musisz umawiać się na spotkanie z doradcą w oddziale ani dojeżdżać na miejsce. Otwarcie rachunku online to także wygoda - formularz jest prosty i intuicyjny. W razie pytań możesz skorzystać z czatu z konsultantem na żywo.

Rachunek bankowy w Santander możesz otworzyć, nawet nie wychodząc z domu. Potrzebny jest jedynie komputer lub telefon z dostępem do Internetu. Po wypełnieniu wniosku elektronicznego bank prześle Umowę do podpisania. Zazwyczaj konto zostaje uruchomione w ciągu 1 dnia roboczego od odesłania podpisanych dokumentów.

Jakie konto wybrać w Santander Bank Polska?

W ofercie Santander Bankowości Elektronicznej znajduje się kilka rodzajów rachunków bankowych: Konto Jakie Chcę, Konto Dobrze Dobrane, Konto Select lub Konto Private Banking. Każde konto charakteryzuje się innymi funkcjami, w zależności od potrzeb klienta.

Konto Jakie Chcę pozwala indywidualnie skonfigurować usługi bankowe i dopasować je do swoich potrzeb. Można ustawić m.in. liczbę darmowych przelewów czy wypłat z bankomatu. Z kolei Konto Dobrze Dobrane zostało przygotowane w 3 wariantach (Active, Classic, Premium) z gotowymi pakietami usług.

Sprawdź stan konta przez Internet

Posiadacze rachunku bankowego Santander mają możliwość kontrolowania salda oraz historii operacji na koncie za pośrednictwem bankowości internetowej. Dostęp do tych funkcji otrzymujesz automatycznie po założeniu konta online. By zalogować się na konto, wymagane jest podanie identyfikatora i hasła z SMS.

Serwis bankowości elektronicznej Santander umożliwia nie tylko sprawdzenie stanu konta i zestawienia transakcji z ostatnich miesięcy. Pozwala również zarządzać finansami, kontrolować wydatki i budżet. Dostęp online do rachunku pozwala na bieżąco monitorować saldo i na tej podstawie podejmować decyzje finansowe.

Dzięki bankowości internetowej Santander masz wgląd w aktualny stan konta przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu.

Serwis Santander online banking umożliwia także wygenerowanie historii operacji w postaci pliku pdf oraz wyciągu bankowego. Możesz w łatwy sposób śledzić transakcje na rachunku: zarówno przychodzące, jak i wychodzące. Stan konta jest aktualizowany na bieżąco, w ciągu kilku sekund od dokonania operacji.

Czytaj więcej: ING Warszawa - oddziały i placówki | Sprawdź gdzie znajdziesz najbliższy oddział ING w Warszawie

Wykonuj przelewy online w Santander

Bankowość internetowa Santander to nie tylko podgląd salda, ale także możliwość wykonywania przelewów bez konieczności wizyty w oddziale. Usługa Przelewy24 jest dostępna dla wszystkich posiadaczy kont osobistych i pozwala w prosty, szybki i bezpieczny sposób przesyłać pieniądze przez Internet.

Santander Bankowość Elektroniczna oferuje przelewy jednorazowe, zdefiniowane, split payment czy zagraniczne. Przelew online wykonasz do ZUS, US bądź innego konta bankowego na terenie Polski. Maksymalna kwota pojedynczej transakcji wynosi 200 000 PLN. Środki trafiają na rachunek odbiorcy w ciągu 1 dnia roboczego (dla przelewów krajowych).

Rodzaj przelewu Czas realizacji
Przelew na rachunek Santander Natychmiastowo
Przelew na rachunek w innym banku 1 dzień roboczy

Aby zlecenie przelewu internetowego zostało zrealizowane, należy podać numer rachunku odbiorcy oraz kwotę transakcji. Przed autoryzacją przelewu sprawdź poprawność danych, aby środki trafiły pod właściwy adres. Do potwierdzenia płatności online służy kod SMS lub hasło jednorazowe z listy haseł.

Korzystaj z kart płatniczych Santander

Santander Bankowość Elektroniczna - Bankowość Internetowa Santander

Rachunek bankowy Santander umożliwia za pośrednictwem bankowości elektronicznej bezpłatne wydanie karty płatniczej. Do kont osobistych bank udostępnia karty debetowe Mastercard lub Visa zbliżeniowe. Możesz nimi płacić w sklepach stacjonarnych, online oraz wypłacać gotówkę z bankomatów bez dodatkowych opłat (w sieci Santander oraz Planet Cash).

Posiadacze konta online w Santander otrzymują dostęp do portfeli cyfrowych Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay oraz Fitbit Pay. Pozwalają one realizować transakcje zbliżeniowe smartfonem lub smartwatchem. Wystarczy zarejestrować kartę w aplikacji banku lub portfelu mobilnego. To wygodny i nowoczesny sposób płacenia przy użyciu urządzeń mobilnych.

Uzyskaj kredyt hipoteczny online

Santander Bankowość Elektroniczna to także możliwość ubiegania się o kredyt hipoteczny bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć wniosek przez Internet na podstawie dokumentów wymaganych przez bank. Pracownik Santander przeanalizuje zdolność oraz wniosek kredytowy i przedstawi decyzję odnośnie przyznania finansowania. Cała procedura odbywa się online i nie wymaga wizyt w placówce.

Zaletami kredytu hipotecznego Santander online jest przede wszystkim wygoda (brak konieczności osobistego spotkania) oraz szybkość procedowania wniosku. Bank z reguły udziela odpowiedzi w ciągu kilku dni roboczych od złożenia aplikacji przez Internet. W razie pytań możesz porozmawiać na czacie z doradcą.

Skorzystaj z pomocy technicznej przez czat

Posiadacze rachunku bankowego Santander mają zapewnioną bieżącą pomoc techniczną w ramach bankowości internetowej. Gdy pojawią się jakiekolwiek pytania lub problemy z obsługą konta online, możesz skontaktować się z konsultantem na czacie dostępnym przez przeglądarkę internetową.

Konsultanci Santander są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20. Na czacie z bankiem porozmawiasz m.in. na temat:

 • Założenia i obsługi konta bankowego online
 • Dostępu do bankowości elektronicznej Santander
 • Przelewów internetowych i innych operacji
 • Oferty banku, w tym kredytów hipotecznych
 • Reklamacji i innych zgłoszeń

Rozmowa na czacie odbywa się na żywo z prawdziwym pracownikiem banku. Możesz wyjaśniać wątpliwości, zadawać pytania i uzyskiwać fachową pomoc. To wygodny, szybky i nowoczesny kanał kontaktu klienta z bankiem bez konieczności dzwonienia na infolinię.

Podsumowanie

Santander Bankowość Elektroniczna to nowoczesny, wygodny i przede wszystkim bezpieczny sposób dostępu do konta bankowego przez Internet. Pozwala założyć konto online, kontrolować saldo, wykonywać przelewy, płacić kartą lub złożyć wniosek o kredyt hipoteczny bez wychodzenia z domu.

Serwis bankowości internetowej Santander dostępny jest 24 godziny na dobę przez przeglądarkę www lub aplikację mobilną. Umożliwia m.in. sprawdzanie historii operacji na koncie, generowanie wyciągów czy zakładanie lokat. To prosty i wygodny sposób na zarządzanie finansami online.

Z bankowości elektronicznej Santander mogą korzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci banku. Wystarczy założyć konto przez Internet i aktywować dostęp online za pomocą identyfikatora i hasła SMS. Rachunek z reguły zostaje otwarty w banku w ciągu 1 dnia roboczego.

Santander Bank Polska zapewnia klientom bankowości internetowej pełne bezpieczeństwo wykonywanych operacji oraz ochronę danych osobowych. W razie pytań do dyspozycji jest czat z konsultantem dostępny przez przeglądarkę internetową.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. W środę posłanka zastąpi Mariusza Kamińskiego. Jego ślubowanie w Sejmie.
 2. Prezydent podpisał ważne ustawy nowego rządu w piątek wieczór
 3. Co Prezes NBP mówi o inflacji? Klucz do decyzji RPP na wykresie
 4. Jak sztuczna inteligencja zastępuje nauczycieli? Futuroznawcy podają, że ruszyły zwolnienia
 5. Opłaty i długość trasy z Wrocławia do Krakowa. Ile kosztuje przejazd autostradą?
Autor Maciej Bąk
Maciej Bąk

Interesuję się rynkami finansowymi i inwestowaniem. Prowadzę blog, na którym publikuję porady z zakresu oszczędzania, lokowania kapitału, zarządzania budżetem domowym. Dzielę się swoją wiedzą.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły