• homearrow-right
  • Lokatyarrow-right
  • Super promocja na lokaty w Banku Millenium - sprawdź aktualne oprocentowanie i zyskaj

Super promocja na lokaty w Banku Millenium - sprawdź aktualne oprocentowanie i zyskaj

Super promocja na lokaty w Banku Millenium - sprawdź aktualne oprocentowanie i zyskaj
Autor Cecylia Rutkowska
Cecylia Rutkowska07.11.2023 | 4 min.

Bank Millennium przygotował bardzo atrakcyjną promocję na lokaty, dzięki której można zyskać naprawdę wysokie oprocentowanie. Warto poznać szczegóły tej promocji, aby w pełni wykorzystać szansę na dobry zysk. Przyjrzyjmy się bliżej, jakie lokaty w Banku Millennium objęte są promocją i jakie korzyści daje skorzystanie z niej.

Jakie lokaty objęte są promocją w Banku Millennium?

Promocja Banku Millennium obejmuje zarówno lokaty terminowe, jak i lokaty negocjowane. W przypadku lokat terminowych do wyboru są lokaty na okres 1, 3, 6 i 12 miesięcy, zakładane zarówno w złotówkach, jak i w walutach obcych. Można tu wybrać standardowe lokaty o stałym oprocentowaniu lub lokaty z codziennym dopisywaniem odsetek. Jeśli chodzi o lokaty negocjowane, promocją objęte są lokaty na minimum 50 tys. zł, również w PLN i walutach obcych, ze swobodnie negocjowanym oprocentowaniem i okresem lokaty.

Kiedy trwa promocja na lokaty w Banku Millennium i do kiedy można z niej skorzystać?

Promocja na lokaty w Millennium Banku ruszyła 1 marca 2022 roku i potrwa do końca roku. Oznacza to, że aby skorzystać z podwyższonego oprocentowania, należy założyć lokatę terminową lub negocjowaną najpóźniej do 31 grudnia 2022. Nie ma ograniczenia co do minimalnej kwoty lokaty, więc z oferty mogą skorzystać zarówno klienci wpłacający kilka tysięcy złotych, jak i Ci lokujący duże kwoty.

Jakie oprocentowanie oferują promocyjne lokaty w Banku Millennium?

Lokata krótkoterminowa – oprocentowanie stałe czy zmienne?

W ramach promocji Bank Millennium zaproponował naprawdę wysokie oprocentowanie zarówno dla lokat terminowych, jak i lokat negocjowanych. Lokaty terminowe w PLN na każdy okres są oprocentowane na 7% w skali roku. Jeszcze wyższe odsetki, sięgające nawet 8%, można uzyskać na lokatach walutowych, np. na 3 miesiące w EUR czy USD. Lokaty negocjowane mogą być oprocentowane nawet na 10% w skali roku, w zależności od kwoty i okresu lokaty.

Jak założyć lokatę promocyjną w Banku Millennium?

Aby założyć lokatę na promocyjnych warunkach, wystarczy złożyć wniosek za pośrednictwem bankowości elektronicznej Banku Millennium lub udać się do dowolnego oddziału. Lokatę można również założyć online, na stronie internetowej banku, za pomocą wideoweryfikacji. Po zawarciu umowy pieniądze z lokaty będą automatycznie odnawiane na kolejne okresy (z wyjątkiem lokaty 12-miesięcznej).

Na co zwrócić uwagę wybierając promocyjną lokatę w Banku Millennium?

Decydując się na promocyjną lokatę w Millennium, warto wziąć pod uwagę przede wszystkim okres lokaty i rodzaj oprocentowania. Im dłuższy okres lokaty, tym wyższe odsetki można uzyskać. Oprocentowanie stałe gwarantuje niezmienność odsetek przez cały czas trwania lokaty. Z kolei lokaty z codziennym dopisywaniem odsetek pozwalają szybciej powiększać kapitał. Dobrze też sprawdzić, czy lokata ma możliwość częściowych wypłat w trakcie okresu depozytowego.

Jakie dodatkowe korzyści daje promocja na lokaty w Banku Millennium?

Oprócz wysokiego oprocentowania, promocja na lokaty w Banku Millennium przynosi dodatkowe profitu. Klienci otrzymują m.in. zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku lokaty, wydanie i obsługę kart debetowych do rachunku czy przelewy krajowe z rachunku. Ponadto, zakładając lokatę na promocyjnych warunkach, można otrzymać atrakcyjny kupon promocyjny np. na zakupy w sklepach partnerskich banku.

Dla kogo najbardziej opłaca się skorzystać z promocji na lokaty Banku Millennium?

Lokata terminowa czy depozyt?

Promocja na lokaty w Millennium jest interesująca dla bardzo szerokiego grona klientów. Z wysokiego oprocentowania mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, szukające dobrego zysku z oszczędności, jak i firmy posiadające wolne środki finansowe. Promocyjne lokaty w walutach obcych będą atrakcyjne dla klientów zainteresowanych inwestycjami na rynku walutowym.

Gdzie można sprawdzić aktualne informacje o promocji na lokaty w Banku Millennium?

Szczegóły promocji, w tym oprocentowanie poszczególnych lokat, znajdują się na stronie internetowej Banku Millennium w zakładce lokaty. Aktualne warunki promocji można również poznać, dzwoniąc na infolinię banku lub odwiedzając dowolny oddział. Dzięki temu, wybierając najkorzystniejszą lokatę, można w pełni wykorzystać szansę na zysk, jaką daje promocja w Millennium.

Podsumowanie

Promocja Banku Millennium na lokaty to doskonała okazja do uzyskania wysokiego oprocentowania na depozytach terminowych i negocjowanych. Korzystając z niej do końca 2022 roku, można zapewnić swoim oszczędnościom znacznie wyższy zysk niż standardowo. Promocyjne warunki, zwolnienie z opłat i dodatkowe benefity sprawiają, że lokaty w Millennium są teraz szczególnie atrakcyjną i opłacalną formą inwestowania dla bardzo szerokiego grona klientów.

Najczęściej zadawane pytania

Tak, lokatę w promocji można założyć całkowicie online, na stronie Banku Millennium.

Nie, ze względów prawnych promocyjne oprocentowanie dotyczy tylko nowo zakładanych lokat.

Tak, promocja jest dostępna dla wszystkich nowych klientów, także posiadających lokaty w innych bankach.

Aktualne oprocentowanie wszystkich lokat po zakończeniu promocji będzie dostępne na stronie internetowej Banku Millennium.

Nie, minimalny okres lokaty w promocji to 1 miesiąc, nie ma możliwości założenia lokaty na krótszy termin.

5 Podobnych Artykułów:

  1. Opłaty i długość trasy z Wrocławia do Krakowa. Ile kosztuje przejazd autostradą?
  2. Bank Światowy odmawia interwencji w kontrowersje dotyczące prezesa NBP
  3. ING logowanie biznes - Jak zalogować się do konta firmowego?
  4. Czy Polska ponownie skradnie serce inwestorów? Pozytywne sygnały z rynku finansowego.
  5. Jak zamknąć konto bankowe przez internet? Poradnik krok po kroku
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Cecylia Rutkowska
Cecylia Rutkowska

Jestem ekonomistką, na blogu poruszam tematy związane z finansami osobistymi i inwestowaniem pieniędzy. Dzielę się praktycznymi poradami, analizuję sytuację gospodarczą.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 4.00 Liczba głosów: 1

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły