News

Świąteczna kolekcja z tajemnym wizerunkiem Trumpa - Nigdy się nie poddawaj

Autor Maciej Bąk
Maciej Bąk05.12.20237 min.
Świąteczna kolekcja z tajemnym wizerunkiem Trumpa - Nigdy się nie poddawaj

Świąteczna kolekcja gadżetów z wizerunkiem Donalda Trumpa cieszy się popularnością wśród jego zwolenników.

Kluczowe wnioski:

 • Trump sprzedaje papier do pakowania prezentów ze swoim zdjęciem z aktu oskarżenia.
 • W ofercie są też limitowane skarpety z podobizną byłego prezydenta.
 • On sam zarabia na tym majątek, bo tylko w sierpniu dostał 7 mln dolarów.
 • Hasłem promującym gadżety jest "Nigdy się nie poddawaj".
 • Ma to mobilizować jego elektorat przed wyborami 2024 roku.

Trump sprzedaje świąteczny papier do pakowania

Były prezydent USA Donald Trump znalazł kolejny sposób na zarabianie pieniędzy. Tym razem wypuścił limitowaną edycję świątecznego papieru do pakowania z jego wizerunkiem. Na arkuszach o wymiarach 53 na 99 cm widnieje czarno-białe zdjęcie Trumpa w czapce Mikołaja. Jest to fotografia z aktu oskarżenia, które Trump otrzymał w sierpniu w stanie Georgia.

Świąteczny papier do pakowania z napisem „Never Surrender” („Nigdy się nie poddawaj”) kosztuje około 140 zł za zestaw trzech arkuszy. Jak zachęca zespół Trumpa, jest to idealny wybór dla tych fanów, którzy „podchodzą do świąt z taką samą determinacją, z jaką prezydent Trump odpiera ataki Demokratów”.

Autoryzowany gadżet od byłego prezydenta

Zdaniem zespołu Trumpa, papier do pakowania prezentów jest „jedynym autoryzowanym przez samego prezydenta”. Oprócz tego w sprzedaży z okazji świąt Bożego Narodzenia znalazły się również specjalne skarpety z podobizną Trumpa.

33-centymetrowe skarpety z pianki do nurkowania, z napisem „Never Surrender”, kosztują 25 dolarów. W opisie produktu zespół Trumpa zachęca fanów, aby zaopatrzyli się w nie, bo „powinni spodziewać się wielkich rzeczy”. Z kolei prezydentowi Bidenowi wróżą, że w swojej świątecznej skarpecie znajdzie rózgę.

Zdjęcie Trumpa z aktu oskarżenia na papierze do pakowania

Zdjęcie Donalda Trumpa w czapce Mikołaja, które zdobi świąteczny papier do pakowania, pochodzi z 14 sierpnia 2022 roku. Tego dnia były prezydent USA został oskarżony przez sąd w hrabstwie Fulton w Georgii. Od tego momentu fotografia Trumpa z aresztu jest chętnie wykorzystywana w jego kampanii.

Jak podaje Politico, tylko w sierpniu Trump zarobił na gadżetach ze swoim wizerunkiem 7,1 miliona dolarów. Jego zespół sprzedaje koszulki, plakaty, kubki i naklejki z tą fotografią. Większość tych produktów kosztuje powyżej 15 dolarów.

Hasło mobilizujące elektorat przed wyborami

Sprzedaż gadżetów ze zdjęciem z aresztu ma zachęcić zwolenników Trumpa do dalszego go wspierania. Towarzyszy im hasło „Never Surrender” („Nigdy się nie poddawaj”), które ma ich zmobilizować także przed nadchodzącymi wyborami prezydenckimi.

Donald Trump zamierza wystartować w wyborach w 2024 roku i już teraz uchodzi za faworyta Republikanów. Według sondaży może liczyć na poparcie około 60% wyborców swojej partii już w prawyborach.

Czytaj więcej: Firmy inwestują w estetykę biur dla Instagrama, a pracownicy żądają wyższych pensji

Fani płacą 140 zł za limitowaną edycję

Świąteczna kolekcja gadżetów od Donalda Trumpa spotkała się z dużym zainteresowaniem wśród jego sympatyków. Za 140 złotych można kupić limitowaną edycję papieru do pakowania prezentów z jego wizerunkiem. Skarpety z podobizną Trumpa i hasłem „Nigdy się nie poddawaj” kosztują nieco mniej - około 25 dolarów.

„Czy podchodzisz do świąt z taką samą determinacją, z jaką prezydent Trump odpiera ataki Demokratów?"

Jak przekonuje zespół byłego prezydenta USA, zakup gadżetów ze specjalną kolekcji świątecznej to sposób okazania wsparcia dla Trumpa. Fani mogą w ten sposób zademonstrować, że stoją za nim murem w walce z zarzutami ze strony Demokratów.

Trump reklamuje też skarpety z jego podobizną

Świąteczna kolekcja z tajemnym wizerunkiem Trumpa - Nigdy się nie poddawaj

Oprócz limitowanego papieru do pakowania prezentów, Donald Trump sprzedaje również specjalne skarpety na święta. 33-centymetrowe skarpety z pianki do nurkowania kosztują 25 dolarów za parę. Widnieje na nich podobizna Trumpa oraz napis „Never Surrender” („Nigdy się nie poddawaj”).

W promocyjnym opisie produktu zespół Trumpa przekonuje, że kupno skarpet to dobry sposób, by przygotować się na „wielkie rzeczy”, które mają spotkać jego sympatyków. Z kolei prezydentowi Bidenowi wróżą, że w swojej świątecznej skarpecie znajdzie rózgę.

Skarpety ze specjalnym wzorem mają zachęcić zwolenników Trumpa, by wspierali go dalej w drodze po prezydencką nominację w 2024 roku. Wśród Republikanów uchodzi obecnie za zdecydowanego faworyta i może liczyć nawet na 60% głosów w prawyborach.

Zarobił już 7 mln dolarów na sprzedaży gadżetów

Donald Trump konsekwentnie zarabia na sprzedaży gadżetów ze swoim wizerunkiem. Szczególnie popularne wśród jego sympatyków jest zdjęcie z aktu oskarżenia, które Trump otrzymał w sierpniu 2022 roku.

Miesiąc Zysk ze sprzedaży gadżetów
Sierpień 2022 7,1 miliona dolarów

Jak podliczył portal Politico, tylko w sierpniu Trump zarobił na produktach ze zdjęciem w czapce Mikołaja 7,1 miliona dolarów. Jego zespół sprzedaje koszulki, plakaty, kubki i naklejki z tą fotografią. Większość tych gadżetów kosztuje powyżej 15 dolarów.

Promuje hasło "Nigdy się nie poddawaj" wśród zwolenników

Donald Trump konsekwentnie buduje wizerunek człowieka niezłomnego, który mimo ataków politycznych wciąż idzie do przodu. Ma to zachęcić jego zwolenników, by także wytrwale go wspierali w drodze po prezydencką nominację w 2024 roku.

Towarzyszące gadżetom hasło „Never Surrender” („Nigdy się nie poddawaj”) ma dodatkowo zmobilizować sympatyków Trumpa. Sondaże pokazują, że może on liczyć na poparcie około 60% wyborców Republikanów już na etapie prawyborów przed wyborami za dwa lata.

 • Na gadżetach ze zdjęciem w areszcie Trump zarobił już majątek
 • Hasło „Never Surrender” ma mobilizować jego elektorat

Podsumowanie

W moim artykule omówiłem nową świąteczną kolekcję gadżetów, którą Donald Trump przygotował dla swoich fanów. Skupiłem się na dwóch produktach: specjalnym papierze do pakowania prezentów oraz skarpetach ze zdjęciem byłego prezydenta USA.

Przybliżyłem czytelnikom wygląd i cenę tych gadżetów. Papier do pakowania z ponurą twarzą Trumpa w czapce Mikołaja kosztuje około 140 zł. Za skarpety trzeba zapłacić 25 dolarów. Oba produkty mają limitowaną edycję, więc są pożądanym towarem wśród sympatyków polityka.

Wyjaśniłem skąd pochodzi wykorzystane na nich zdjęcie Trumpa - to fotografia z aktu oskarżenia, kiedy został postawiony przed sądem w Georgii. Od tego momentu stało się popularnym motywem na gadżetach. Tylko w sierpniu Trump zarobił na nim aż 7 milionów dolarów.

Przybliżyłem również, że towarzyszące produktom hasło "Nigdy się nie poddawaj" ma zachęcić elektorat do mobilizacji przed zbliżającymi się wyborami prezydenckimi w 2024 roku. Trump już zapowiedział swój start i cieszy się poparciem.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Studia już nie są potrzebne? Czy to prawda?
 2. Polskie miasta gotowe na KPO i konkretne inwestycje
 3. Niespodziewany obrót na konferencji Glapińskiego – ogromna zmiana na horyzoncie
 4. Gdzie w Sejmie zdeponować broń palną według Brauna
 5. Opłaty i długość trasy z Wrocławia do Krakowa. Ile kosztuje przejazd autostradą?
Autor Maciej Bąk
Maciej Bąk

Interesuję się rynkami finansowymi i inwestowaniem. Prowadzę blog, na którym publikuję porady z zakresu oszczędzania, lokowania kapitału, zarządzania budżetem domowym. Dzielę się swoją wiedzą.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły