News

Trzy wybory klienci Biedronki nieoczekiwanie miło zaskoczą.

Autor Bartosz Antoniak
Bartosz Antoniak09.01.20245 min.
Trzy wybory klienci Biedronki nieoczekiwanie miło zaskoczą.

Trzy wybory klienci Biedronki nieoczekiwanie miło zaskoczą. Artykuł przybliża szczegóły funkcjonowania programu lojalnościowego dyskontu, a także opisuje niedawne zmiany, jakie zaszły zarówno w samej karcie Moja Biedronka, jak i dedykowanej jej aplikacji mobilnej. Dowiemy się, jak aktywować kartę, z jakich benefitów możemy skorzystać, a także w jaki sposób poradzić sobie w sytuacji zagubienia karty. Poznamy również nowości, które pojawiły się w odświeżonej aplikacji Biedronki.

Jak wyrobić kartę lojalnościową w Biedronce

Kartę Moja Biedronka otrzymać może każdy klient sieci Biedronka. Wystarczy zwrócić się do pracownika sklepu, np. przy kasie i podać swoje dane: imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Nie trzeba ponosić żadnych dodatkowych opłat.

W efekcie otrzymamy zestaw trzech kart: jedną główną w standardowym rozmiarze oraz dwie mniejsze z otworem, by można było przypiąć je np. do kluczy. Posiadanie kart nie wystarczy jednak, by móc korzystać ze zniżek w ramach programu lojalnościowego. Konieczna jest jeszcze ich aktywacja.

Trzy drogi aktywacji karty Moja Biedronka

Aktywować kartę Moja Biedronka można na trzy sposoby. Po pierwsze przez Internet, wypełniając stosowny formularz na stronie moja.biedronka.pl. Druga opcja to kontakt telefoniczny z infolinią Biedronki. Ostatnią możliwością jest aktywacja za pośrednictwem aplikacji mobilnej Biedronka, również poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Bez względu na wybrany sposób, proces aktywacji jest szybki i wygodny. Wystarczy podać niezbędne dane osobowe klienta, a od tej pory można cieszyć się bonusami w postaci rabatów i promocji.

Korzyści z posiadania karty dla klientów

Główną zaletą posiadania aktywnej karty Moja Biedronka jest dostęp do ofert promocyjnych, niedostępnych dla klientów bez karty. Są to różnego rodzaju zniżki i rabaty na wybrane produkty. Ich zakres jest zmienny w czasie.

Dodatkowo korzystając z aplikacji mobilnej Biedronka, można odblokować tzw. shakeomat, czyli funkcję losującą nam spersonalizowane okazje. Dzięki temu przy każdych zakupach możemy liczyć nawet na dwie dodatkowe promocje.

Program lojalnościowy bez karty plastikowej Korzystanie wyłącznie z aplikacji mobilnej
Wygodniejsze zakupy Oszczędność czasu

Co istotne, z programu lojalnościowego Biedronki można korzystać bez posiadania fizycznej karty plastikowej. Wystarczy zeskanować kod kreskowy z poziomu aplikacji lub podać numer telefonu przypisany do konta. Daje to wygodę i oszczędność czasu.

Czytaj więcej: Ile posłowie płacą za obiady w sejmowej stołówce? Badanie Mentzena.

Co zrobić w razie zgubienia karty lojalnościowej

Zagubienie czy zniszczenie karty Moja Biedronka nie oznacza utraty benefitów programu lojalnościowego. W takiej sytuacji mamy do wyboru dwie ścieżki postępowania.

  • Możemy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Biedronki - telefonicznie lub mailowo. Konsultanci doradzą, jak najlepiej postąpić, aby nadal móc korzystać ze zniżek.
  • Druga opcja to po prostu korzystanie z aplikacji mobilnej zamiast karty. Wystarczy zeskanować kod kreskowy lub podać numer telefonu, by potwierdzić swoje członkostwo w programie.

Warto jednak pamiętać o tym, aby w miarę możliwości odzyskać zagubioną kartę i przekazać ją do najbliższego sklepu Biedronka. Pomoże to uniknąć potencjalnych problemów oraz nadużyć.

Nowa aplikacja Biedronki i jej funkcje

Trzy wybory klienci Biedronki nieoczekiwanie miło zaskoczą.

Na przełomie 2023 i 2024 roku Biedronka wypuściła zaktualizowaną wersję swojej aplikacji mobilnej. Przyniosła ona szereg usprawnień w działaniu oraz nowe funkcje ułatwiające zakupy.

Jedną z nowości jest możliwość stworzenia spersonalizowanej listy zakupów z konkretnych produktów dostępnych w asortymencie. Pozwala to lepiej zaplanować wizytę w sklepie. Po aktualizacji aplikacja uruchamia się też szybciej, a jej interfejs stał się ciemniejszy i mniej męczący dla oczu.

Niestety na początku po aktualizacji pojawiły się pewne problemy techniczne, np. konieczność logowania przy każdym uruchomieniu czy komunikaty o niedostępności usługi. Na szczęście udało się je szybko usunąć i teraz aplikacja działa stabilnie.

Lista zakupów w aplikacji ułatwi zakupy

Jedną z najciekawszych nowości, jakie przyniosła aktualizacja aplikacji Biedronka, jest możliwość tworzenia spersonalizowanych list zakupów. Funkcja ta pozwala wybrać konkretne produkty z obszernego asortymentu sieci i dodać je do swojej listy.

Dzięki temu przed wizytą w sklepie wiemy dokładnie, jakie artykuły chcemy kupić i w których alejkach je znajdziemy. To zdecydowanie ułatwia i przyspiesza zakupy. Listę można też z łatwością modyfikować w razie potrzeby.

Funkcja listy zakupów spotkała się z bardzo dobrym odbiorem wśród klientów Biedronki. Okazuje się niezwykle pomocna zarówno na co dzień, porządkując domowe wydatki, jak i przy większych zakupach, np. na przyjęcie czy grilla.

Podsumowanie

W artykule przybliżono kwestię funkcjonowania programu lojalnościowego sieci Biedronka. Omówiono przede wszystkim zasady rejestracji i aktywacji karty Moja Biedronka. Dowiedziałem się, że mogę ją wyrobić w sklepie, podając dane osobowe, a następnie aktywować na trzy sposoby: przez Internet, telefonicznie lub w aplikacji mobilnej.

Z informacji wynika, że posiadanie aktywnej karty to same zalety. Oprócz fizycznej postaci dostajemy dostęp do atrakcyjnych promocji i zniżek. Jeśli dodatkowo korzystamy z aplikacji, możemy liczyć nawet na spersonalizowane okazje. Co istotne, z programu można korzystać wyłącznie "mobilnie", bez karty.

Ponadto w artykule poruszono problem postępowania w przypadku zagubienia karty. Okazuje się, że wystarczy zadzwonić do BOK lub używać aplikacji, aby nadal mieć rabaty. Na koniec przybliżono jeszcze nowości, jakie niedawno wprowadzono w aplikacji Biedronki. Najciekawszą wydaje się funkcja tworzenia własnych list zakupów.

Podsumowując, artykuł dostarcza czytelnikom bardzo przydatnych i praktycznych informacji na temat programu lojalnościowego Biedronki. Z pewnością zachęci wielu klientów do skorzystania z jego benefitów.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Dom Freddiego Mercury'ego na sprzedaż. Właścicielka oczekuje wysokiej sumy
  2. Przyszłość polskiej gospodarki: Kongres 3W o wodzie, wodór, węglu
  3. Niespodziewany Zwrot Akcji na Konferencji Adama Glapińskiego - Musisz to Zobaczyć
  4. Niemieccy rolnicy kwestią granicy. Sytuacja polskich przedsiębiorców.
  5. Opłaty i długość trasy z Wrocławia do Krakowa. Ile kosztuje przejazd autostradą?
Autor Bartosz Antoniak
Bartosz Antoniak

Jestem redaktorem bloga SEPA Polska. Na łamach naszego bloga staram się przybliżyć czytelnikom ideę jednolitego obszaru płatności w euro (SEPA), z której korzystają setki milionów obywateli i przedsiębiorstw w Europie. Dzielę się moją wiedzą na temat funkcjonowania systemu SEPA, wyjaśniam korzyści płynące z ujednolicenia standardów, procedur i infrastruktury płatniczej. Omawiam praktyczne aspekty dokonywania szybkich przelewów SEPA oraz rozliczania transakcji w euro. Zapraszam do lektury moich artykułów, w których w przystępny sposób wyjaśniam zawiłości systemu płatności SEPA. Liczę, że dzięki mojemu blogowi coraz więcej osób w Polsce pozna i doceni udogodnienia, jakie niesie ze sobą uczestnictwo w SEPA.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Warto płacić prowizję? Jak uniknąć pośrednika-krwiopijcy
NewsWarto płacić prowizję? Jak uniknąć pośrednika-krwiopijcy

Zatrudnienie pośrednika nieruchomości to opłacalna inwestycja. Poznaj znaki profesjonalnego agenta, jego wynagrodzenie i koszty prowizji. Dowiedz się, jak uniknąć nierzetelnych pośredników i znaleźć najlepszego specjalistę, który zapewni bezpieczną transakcję w dobrej cenie.